Нафтогаз планує побудувати біоТЕЦ: де вони будуть та в чому їхня перевага
У майбутньому компанія планує створити щонайменше 9 біокотелень у кількох регіонах України

Такі ТЕЦ дозволять економити чимало грошей
Фото: Нафтогаз. Колаж: Pro Гроші
Нафтогаз планує побудувати у Львові та Житомир біоТЕЦ. Вони працюватимуть на деревній трісці та твердому вторинному паливі. Їхня загальна потужність – 90 МВт теплової енергії та 11 МВт електричної.
Про це повідомляє Нафтогаз.
Закінчити будівництво у Львові планують в першому кварталі 2023 року, в Житомирі – в четвертому кварталі 2023 року. Наприклад, один такий проєкт вже за рік зможе забезпечити виробництво 50 МВт енергії.
Міський голова Житомира Сергій Сухомлин зазначив, що у 2015 році обласний центр споживав за рік 93 млн кубів газу, а вже цього року має бути не більше 45 млн кубів. Надалі місто планує використовувати лише 10% від того, що було у 2015 році.
Також у Новояворівську Львівської області у стислі терміни планують побудувати нову ТЕЦ на альтернативному паливі. А це дозволить економити до 24 млн доларів на рік, які раніше витрачали на газ.
Скільки в Україні буде біоТЕЦ
У планах Нафтогазу побудувати щонайменше 9 біоТЕЦ та біокотелень у 8 регіонах України. Їхня загальна потужність буде 250 МВт теплової енергії та 52 МВт електричної.
Найпопулярніші питання до Нафтогазу
Кому сплачувати рахунки за спожитий газ?
У газопостачальній компанії пояснюють, що з 1 травня 2022 року понад 10 млн українських домогосподарств отримують газ від Нафтогазу. Саме тому рахунки за спожитий газ у попередньому періоді (травень, червень, липень, серпень, вересень) мають бути оплачені до ГК "Нафтогаз України".
Як заплатити за газ?
Зробити це можна кількома зручними способами онлайн:
- в особистому кабінеті на my.gas.ua;
- у чатботі GASUA у Viber, Telegram та NaftogazGasSupply Facebook Messenger;
- через сайти та мобільні додатки банків;
- за допомогою платіжних систем (EasyPay, Portmone, LiqPay, iPay, Apple Pay, Google Pay).
Також доступні офлайн-варіанти для тих, хто не має можливості скористатися електронними сервісами. Серед них:
- платіжні термінали самообслуговування;
- відділення банків;
- відділення Укрпошти або Нової пошти.
Раніше сайт Pro Гроші писав, що потрібно робити клієнтам Нафтогазу щомісяця. Також ми повідомляли, що буде з тарифами на газ, світло та воду у жовтні.
Сподобалась стаття?