Новини Фінанси Економіка Бізнес Кар'єра Нерухомість Транспорт Індастрі ЖКГ Авто

Деяким українцям виділять 100 000 грн допомоги – хто зможе отримати такі гроші

Підприємці з досвідом і початківці матимуть змогу пройти безплатне навчання з менторами і позмагатися за головний приз

Фото: Unsplash. Колаж: Pro Гроші

Українцям пропонують гранти на розвиток бізнесу

Фото: Unsplash. Колаж: Pro Гроші

В Україні запустили нову національну акселераційну програму "Власне" для представників бізнесу. Участь у конкурсі на отримання грантів можуть взяти підприємства малого та середнього сектору. Вони позмагаються за 100 000 грн і головний приз.

Про це йдеться на порталі Дія.Бізнес.

Кандидатам потрібно встигнути подати заявку до 24 вересня 2023 року. Перевагу під час відбору надаватимуть бізнесам, які прагнуть реалізовувати інноваційні підходи та запропонують унікальні для ринку рішення. Доступ до конкурсу мають як початківці, що лише прагнуть розпочати власну справу, так і люди з досвідом.

У всякому разі, всі будуть проходити 10 освітніх онлайн-модулів з обов’язковими тестовими завданнями та менторським супроводом. Завдяки консультаціям наставників представники бізнесу зможуть краще розібратися у таких завданнях:

 • аналіз бізнес-моделі;
 • маркетингова стратегія;
 • залучення фінансування;
 • побудова сервісної системи бізнесу;
 • цифрова трансформація;
 • розвиток продукту та інновацій.

Наприкінці навчання потрібно презентувати свої бізнес-концепції, з яких ментори виберуть 30 переможців. Вони отримають по 100 000 грн фінансової підтримки, а десятка найкращих учасників програми позмагаються за приз – 800 000 грн на розвиток.

Кошти дозволено витрачати лише на потреби бізнесу: закупівлю обладнання, маркетингові дослідження, залучення додаткових інвестицій тощо. Зауважимо, що відбір пройдуть лише ті підприємці, які відповідатимуть визначеним критеріям:

 • ведуть діяльність відповідно цілям сталого розвитку;
 • пропонують інноваційні та унікальні рішення;
 • мають високий потенціал розвитку, а команда – наділена необхідними знаннями та навичками;
 • мають максимальний рівень мотивації для досягнення поставлених завдань;
 • готові співпрацювати з іншими учасниками програми.

Бізнесу повернули корисну послугу

Раніше ми розповідали, що для українських підприємців знову запустили Google-business. За допомогою сервісу можна реєструвати нові об'єкти на Google-картах і просувати власну справу. Адже чимало Інтернет-користувачів шукають відгуки про заклади саме там, дізнаючись актуальну інформацію про розташування, графік роботи тощо.

Як уточнив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, у квітні 2022 року Google заблокував для українців можливість додавати нові об’єкти з міркувань безпеки. Тепер же бізнесу повернули дієвий та ефективний інструмент для пошуку клієнтів та оновлення контактних даних. А споживачі надалі зможуть залишати коментарі та задавати питання відповідальним особам.

Раніше сайт Pro Гроші писав, яка різниця між ПП і ФОП та що краще обрати для бізнесу. Також ми повідомляли про бренди, які стали мемом, і розповідали, куди ділася популярність Oriflame та Avon в Україні.

google Pro Гроші в Instagram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі

Ексклюзив редакції

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.