Новини Фінанси Економіка Бізнес Кар'єра Нерухомість Транспорт Індастрі ЖКГ Авто

Ці авто не знають іржі: які моделі найбільш стійкі до корозії

У деяких автомобілях такий рівень захисту кузова, що він довго не піддається корозії

Фото: Pexels. Колаж: Pro Гроші

Іржа на деяких авто з'являється лише після років поїздок

Фото: Pexels. Колаж: Pro Гроші

Погода, зовнішні умови, тривале використання автомобіля призводить до того, що кузов просто починає ржавіти. І не завжди від цього можна врятувати машину. Але є такі моделі, які дуже стійкі до корозії.

На автомобільному порталі Motor Media Review розповіли про 5 авто, які майже не ржавіють.

Перше місце рейтингу посів позашляховик Porsche Cayenne, який випускали з 2002 по 2010 рік. Особливість у тому, що він має дуже якісне лакофарбове покриття. Також металеві елементи мають цинкування. Як наслідок, іржа не виникає навіть при дрібних ударах. Але корозія може виникати вже в авто, які мають великий пробіг.

Друге місце посідає Audi A6. Кузови цього авто мають міцну структуру і алюміній у складі. І навіть відколи на кузові не сприятимуть появі іржі. Але при цьому експерти вважають, що найбільш вразливими частинами є капот і колісні арки. Антикорозійне покриття на них псується досить швидко.

Третім експерти визначають Volvo S80, який також має гарне цинкування кузова. Але у цього авто тонкий жар лакофарбового покриття, що робить його вразливим до подряпин і корозій.

Четверте та п'яте місця зайняли такі дві автівки – Mercedes-Benz S-Class W221 та позашляховик Volvo XC90. У обох є свої особливості. На першому авто іржа може в деяких випадках утворюватись на капоті й колісних арках. А от у Volvo іржа може з'являтися на лонжеронах, підрамнику й під пластиковими деталями.

Де заправлятися небезпечно

Раніше ми розповідали, що після того, як бензинова криза вщухла, на ринку почали працювати "бодяжники".

Інститут споживчих експертиз провів дослідження якості А-95 бензину в Україні і поділив перевірені АЗС, а також кілька бочок в Дніпрі та Києві на три групи: синю, зелену та червону, які відповідають хорошій, середній та поганій якості пального. Основні параметри, за яким перевіряли бензин, такі:

  • октанове число;
  • вміст сірки;
  • об'ємні частини ароматичних вуглеводнів та бензолу.

Читайте, які результати вийшли і що сталося з якістю бензину на різних АЗС. Також дізнавайтеся про 20 найдешевших машин в Україні, які можна придбати за середньою ціною до 1 000 доларів.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі

Ексклюзив редакції

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.