Клубний будинок – що це таке та чим він відрізняється від звичайної новобудови
Житло в такому будинку не купиш просто так і йдеться не тільки про фінансовий бік питання

Клубні будинки не завжди будуються з нуля
Колаж: Pro Гроші
Все частіше, коли українці обирають житло, то стикаються з клубними будинками. Останнім часом вони стали лідерами серед нерухомості та мають великий попит. Однак навіть у такого житла є свої мінуси.
Розповідаємо що таке клубний будинок та чи варто його обирати.
Що таке будинок клубного типу
Клубний будинок – малоквартирний житловий будинок еліт-класу. Житло в такому будинку не купиш просто так і йдеться не тільки про фінансовий бік питання. Головна особливість такого житла – ретельний підбір сусідів.
Наприклад, вас не пустять, якщо ви галасуєте або маєте темне минуле. Сусіди тут підбираються за єдиним соціальним статусом, життєвою філософією і часто навіть за захопленнями. У такому випадку життя людей у клубному будинку буде максимально комфортним, тихим і спокійним.
Архітектура та дизайн
Будинки клубного типу – це новобудови на кілька поверхів. Доволі часто це три або чотири поверхи. Однак усі їхні проєкти індивідуальні.
Також вони складаються з квартир з унікальним плануванням, які можуть займати цілий поверх. У таких будинках бувають і дворівневі квартири, а стелі там часто досить високі, можуть досягати п'яти метрів.
У кожної квартири свій балкон. Також може бути й своя тераса. Матеріали для будівництва та оздоблення тут тільки найвищого преміум-класу, а прибудинковою територією займається ландшафтний дизайнер.
Варто зазначити, що клубні будинки не завжди будуються з нуля і є новобудовами. Іноді їх розташовують у старовинних серйозно відреставрованих і реконструйованих будинках з історією. А це своєю чергою також підкреслює статусність мешканців.
Якщо ж це все-таки старовинний будинок, то тоді в ньому є барельєфи, ліпнина й арочні проходи. Клубний будинок у старій будівлі відрізняється від звичайного і зовнішнім виглядом, і самою концепцією.
Плюси:
- Доскональний підбір сусідів, ваш соціальний статус і ритм життя буде збігатися з їхніми;
- високий рівень комфорту;
- максимальна незалежність від міських систем комунікацій, які забезпечують життєздатність;
- повна безпека на території завдяки охороні й цілодобовому відеоспостереженню;
- кілька закріплених за вами паркомісць на паркінгу;
- відсутність сторонніх людей на території.
Мінуси:
- Життя тут тихе і спокійне, не підійде любителям влаштовувати гучні вечірки;
- цілодобове відеоспостереження може бентежити й нервувати деяких людей;
- заборона на гучні заходи;
- висока вартість житла;
- необхідність проходити ретельний відбір для купівлі квартири;
- високі експлуатаційні витрати;
- складнощі з продажем або здачею в оренду купленого житла.
Дізнавайтесь у нашому матеріалі, чому так і які ще заборони на продаж житла діють в Україні. Також читайте про те, що буде з цінами на квартири в грудні.
Сподобалась стаття?