Новини Фінанси Економіка Бізнес Кар'єра Нерухомість Транспорт Індастрі ЖКГ Авто
banner banner

Як відкрити рахунок ФОП у ПриватБанку в жовтні – інструкція

Розповіли все, що потрібно знати про те, як відкрити рахунок ФОП в найпопулярнішому банку України

Фото: Pexels. Колаж: Pro Гроші

Як відкрити рахунок ФОП у ПриватБанку

Фото: Pexels. Колаж: Pro Гроші

Для відкриття рахунку ФОПу потрібно бути офіційно зареєстрованим як фізична особа-підприємець, а також бути клієнтом ПриватБанку. Його можна відкрити безплатно онлайн або у відділенні банку за 100 грн.

Про те що потрібно знати для відкриття рахунку ФОП у ПриватБанку, розповіла редакція Pro Гроші.

Щоб відкрити рахунок онлайн, слідуйте наступній інструкції:

 • зайдіть на офіційний сайт ПриватБанку за адресою privatbank.ua;
 • оберіть вкладку Бізнесу – Платежі – Рахунки – Рахунок у банку – Підприємцю (або юридичній особі) – Відкрити рахунок;
 • авторизуйтесь за допомогою номеру телефону та пароля від Приват24;
 • оберіть тарифний план;
 • заповніть анкету;
 • підпишіть ключем, згенерованим у Приват24 для фізичної особи.

Для того, щоб відкрити рахунок у відділенні банку, достатньо заповнити анкету, з собою потрібно мати лише паспорт та ідентифікаційний номер.

Для ФОПів найкраще підійде тарифний план Бізнес Старт. Він має вигідні умови, а за обслуговування рахунку потрібно сплачувати всього 150 грн. Умови тарифу такі:

 • платежі на інші банки до 100 тис. грн – 5 грн;
 • платежі на інші банки від 100 тис. грн включно – 15 грн;
 • зняття готівки – 1% від суми;
 • переказ на рахунки у ПриватБанку – без комісії;
 • переказ на картку Універсальна – без комісії;
 • переказ на картку для виплат – 0,7% із поточного рахунку та 0,5% із самої картки для виплат за нецільове поповнення картки.

Зазвичай заявки для відкриття рахунку ФОПу опрацьовуються протягом поточного дня. Однак через велику кількість запитів термін опрацювання може затягнутись на кілька днів.

Українці скаржаться на долари з ПриватБанку

Під час обміну валют українці часто стикаються з проблемними банкнотами, які мають зношений вигляд, плями та написи. Така ситуація сталася й у клієнтки ПриватБанку, яка хотіла повернути депозитні кошти.

За словами жінки, вона замовила долари у ПриватБанку, але коли прийшла отримувати кошти, їй спробували видати купюри в неналежному стані.

"Я вислухала лекцію про те, що купюра в Україні дійсна, якщо до 50 відсотків купюри брудні. Так, сьогодні я змогла зняти замість замовлених 1 300 доларів лише 100 доларів, та ще й старого зразка 1996 року", – розповіла клієнтка.

Проте в банку на цю скаргу відповіли, що всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій як купівлі, так і продажу, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу. А також, що всі купюри попередньо проходять перевірку, а якщо стан купюри клієнта не задовольняє, то він може відмовитися її приймати.

Раніше ми розповіли, який сервіс для підприємців створив ПриватБанк, та як українці можуть швидко заставити майно у ПриватБанку.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі

Ексклюзив редакції

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.