Як хобі можна перетворити в дохід – 3 гри, акаунти яких коштують до 200 000 грн
Розповідаємо, які відеоігри в Україні варті того, щоб акаунти й персонажів продавати за шалені гроші
Три гри, акаунти яких в Україні можна дорого продати
Фото: Pexels, Pinterest. Колаж: Pro Гроші
У світі досить поширеною практикою є продаж облікових записів, персонажів комп’ютерних ігор, віртуальних предметів, додаткових вмінь тощо. В Україні цей тренд також поступово розвивається, і на спеціалізованих сайтах чи порталах оголошень можна знайти чимало пропозицій від власників акаунтів. За деякі навіть доведеться заплатити шалені суми.
Сайт Pro Гроші розповідає, які облікові записи у відеоіграх українці продають за 200 000 грн.
Щоб персонажа чи акаунт дорого продати, необхідно витратити час на прокачування і розвиток. Однією з популярних ігор, яка дає можливість збільшувати свій рівень і перемагати інших гравців, є PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile (скорочено PUBG Mobile).
Це відома багатокористувацька онлайн-гра в жанрі "битва королів". У ній гравці потрапляють на острів, де змушені боротися за виживання на великій карті, збираючи ресурси, зброю та інше спорядження. PUBG Mobile здобув велику популярність завдяки захоплюючому геймплею та відчуттю здоровій конкуренції.
На сайті оголошень OLX облікові записи коштують до 200 000 грн. Але важливо, щоб вони містили рідкісні костюми для персонажа, різноманітний транспорт, прокачану до високого рівня зброю. Маючи в арсеналі такий набір ігрових елементів, цілком реально продати акаунт за вказану суму.
Ще одна гра, акаунти якої недешеві, – це Mobile Legends. В ній гравці розділяються на дві команди по п'ять учасників. Кожен на власний розсуд обирає персонажа з унікальними навичками та властивостями. Метою гри є знищити базу супротивника, використовуючи тактику, командну роботу та характеристики свого героя.
До того, можна отримувати віртуальні гроші за перемоги та покращувати ними персонажів, купувати предмети та геймплейні елементи. Також доступна широка гама косметичних продуктів для налаштування вигляду героя. Тобто важливо якнайкраще розвинути його, щоб мати шанси на швидкі перемоги у боях. Саме тому прокачані акаунти в Mobile Legends коштують до 200 000 грн.
Нарешті, третя гра, на якій можна заробити чималі гроші, – це World of Warships, онлайн-стратегія в жанрі масових морських битв. Вона дозволяє керувати військовими суднами з різних епох, від примітивних кораблів часів Першої світової війни до сучасних бойових крейсерів та лінкорів.
Власне, саме їх потрібно покращувати, розблоковувати унікальні класи суден, вдосконалювати зброю та обладнання. Існує можливість змінювати зовнішній вигляд корабля за допомогою камуфляжу. Маючи в наявності обліковий запис з унікальними параметрами й набором предметів, не стане проблемою продати його за 200 000 грн.
Де можна продати персонажа чи акаунт
Раніше ми розповідали, що способи реалізації товару залежать від конкретної гри та платформи. Щоб не натрапити на шахраїв (покупців чи продавців), бажано мати справу лише з офіційними ринками, особливо якщо ви новачок у справі. Мова про те, що деякі розробники дозволяють гравцям здійснювати угоди через власні торгові площадки. На їхніх сайтах відкрито окремі підрозділи, де можна опублікувати оголошення про продаж з описом характеристик.
Для людей, які вже мають досвід, підійдуть спеціалізовані портали. А третій варіант – скористатися онлайн-сервісами, де користувачі напряму домовляються із зацікавленими покупцями та укладають угоди.
Важливо розуміти, що більшість компаній забороняють реалізацію акаунтів у своїх іграх. Вони про це прямо пишуть у правилах користування, і якщо спіймають "на гарячому", можуть накласти великі штрафи, заблокувати доступ до облікового запису тощо. Тому, щоб не мати негативних наслідків, бажано заздалегідь дізнатися про цей нюанс і не порушувати авторські права.
Раніше сайт Pro Гроші писав, скільки зараз коштують популярні іграшки з дитинства. Також ми повідомляли, що набридла "Монополія" та розповідали, в які економічні настолки пограти з сім'єю чи друзями.
Сподобалась стаття?