34 тисячі доларів і більше: за що і кому ТікТок платить такі гроші
Розповідаємо, за який контент ТікТок заплатить непогані гроші та хто може сподіватися на такий заробіток
Як ТікТок збагачує своїх блогерів за різний контент
Фото: Unsplash. Колаж: Pro Гроші
Усі блогери мріють стати відомими і заробляти гроші, розповідаючи про свої захоплення, але поки що не багатьом вдалося перетворити свою мрію у реальність. Втім, соціальна мережа ТікТок запровадила експеримерт з монетизацією контенту, який може принести блогерам додатковий дохід.
Про це пише Businessinsider.com.
Який прибуток у ТікТок блогери мають прямо зараз
- Вбудовані інструменти мотивації
Прямі трансляції – найкращий спосів заробити гроші у соціальній мережі. За один прямий ефір можна отримати від 20 до 300 доларів, і навіть більше. Рекорсменом у цьому сегменті є австралієць Джейкі Боем, який транслював свій сон і заробив на цьому 34 тисячі доларів.
- Фонд творців
Creator Fund – один з вбудованих інструментів монетизації. Гроші отримують блогери з аудиторією у 10 тисяч підписників, та якщо іх контент набрав100 тисяч переглядів впродовж місяця.
Розмір виплат зараз 2 – 3 центи за тисячу переглядів. Блогери-мільйонники можуть заробляти у такий спосіб від 9 до 40 доларів на день.
- TikTok Effect Creator Rewards
У фонд творців ефектів доповненої реальності TikTok свого часу вклав інвестував 6 мільйонів доларів.
Виплати становлять від базової плати від 700 до 14 тисяч доларів, але лише за ті ефекти, які з'явилися в 500 тисячах відео.
Заробляти на цьому можуть лише 18-річні жителі США, Великої Британії, Франції, Італії, Іспанії та Німеччини.
- Спонсорство і реклама
Доходи можуть бути кардинально різними – від сотень до десятків тисяч доларів. Усе залежить від популярності блогера.
Наприклад, Алекс Охеда, який досяг позначки у 8 мільйонів підписників, міг заробити до 20 тисяч на одному відео. Бренди також доволі часто платять кілька сотень доларів за пости про свої продукти.
Чому ТікТок можуть заборонити у США
Існування соціальної мережі вже давно не подобається американському урядові, який вважає, що ТікТок у власних інтересах використовує китайська влада, оскільки права на TikTok належить компанії із Пекіна.
На думку американських політиків, влада Китаю може використовувати платформу для стеження і впливу на громадян Сполучених Штатів.
Раніше сайт Pro Гроші писав, про що треба знати українцям, які зацікавилися інвестуванням. Ще більше про бізнес та інвестиції можна прочитати у нашій спецтемі.
Сподобалась стаття?