Деякі потяги УЗ можуть затриматися через ракетні обстріли 26 січня – список
Знеструмлені певні ділянки одразу в кількох регіонах України, саме тому виникли деякі труднощі

Знеструмлені певні ділянки
Фото: УЗ. Колаж: Pro Гроші
Через знеструмлення окремих ділянок по Україні затримуються 6 з 46 поїздів Укрзалізниці на 30 хвилин і більше.
Про це пише УЗ.
Знеструмлені певні ділянки на Одещині, Львівщині, Сумщині, Харківщині та Донеччині. Затримуються потяги:
- №77/78 Ковель — Одеса (+1:07);
- №743/744 Київ — Львів (+0:54);
- №91/92 Одеса — Харків (+0:42);
- №191/192 Одеса — Краматорськ (+0:42);
- №787/788 Шостка — Київ (+0:30).
Поїзд вирушить із Краматорська до Києва орієнтовно на 2 години пізніше розкладу.
"Просимо слідкувати за оголошеннями на вокзалі. У разі необхідності для розвезення пасажирів по Києву у комендантську годину залучать шатли", – йдеться у повідомленні.
Ракетна небезпека в Україні
Росія запустила багато ракет у різних напрямках у четвер, 26 січня. На території країни є перші пошкодження. З самого ранку представник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону повідомив, що варто чекати ще ударів від Росії.
"Чекаємо близько 30 ракет. Ворог приділяє більшу увагу центру України", — сказав представник Повітряних сил.
На Вінниччині є влучання ворожих ракет. Постраждалих нема. Всі оперативні служби працюють на місці. Про це повідомив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов.
Також вибухи люди чули вибухи у Києві та Одесі.
"Вибухи пролунали в Дніпровському районі столиці. Всі служби слідують на місце. Деталі згодом", – йдеться у повідомленні.
У Голосіївському районі Києва впала частина ракети. Через це є постраждалі, а саме — один загиблий 55-річний чоловік і двоє поранених. Людей госпіталізували медики, пише мер столиці Віталій Кличко.
Пізніше ворог своїми ракетами пошкодив на Одещині 2 об‘єкти критичної енергетичної інфраструктури. Постраждалих немає. Однак є значні проблеми з електропостачанням, повідомив голова ОВА Максим Марченко.
"Енергетики вже приступили до ремонтних робіт, але усунення пошкоджень займе певний час", – йдеться у повідомленні.
Чому в Україні неможливий блекаут
Раніше ми вже пояснювали, що повний блекаут країни — малоймовірний навіть за найпесимістичнішого сценарію, розповів голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.
"Песимістичний сценарій передбачає, що ми житимемо в режимі листопада-грудня 2022 року в найближчі кілька місяців. Потрібно бути готовими до дискомфорту та труднощів в енергопостачаннях, якщо ворог матиме можливість знищувати нашу інфраструктуру, та погодні умови будуть несприятливими", – зазначив він.
Водночас оптимістичний сценарій ґрунтується на збільшенні ефективності ППО. Адже саме тоді нові атаки РФ стануть безрезультатними.
Раніше ми розповідали, що відбувається в енергосистемі країни. Також ми писали, чому в деяких областях взагалі не вимикатимуть світло.
Сподобалась стаття?