Новини Фінанси Економіка Бізнес Кар'єра Нерухомість Транспорт Індастрі ЖКГ Авто
banner banner

Черги на кордоні України – де доведеться стояти найдовше

Пропонуємо дізнатися, на яких пунктах пропуску утворилися найбільші черги

Фото: ДПСУ/Facebook. Колаж: Pro Гроші

Черги на кордоні України

Фото: ДПСУ/Facebook. Колаж: Pro Гроші

На прикордонних пунктах України новий тиждень розпочався з черг. На деяких пунктах 13 листопада мандрівникам доведеться простояти майже день, оскільки там нараховується чимала кількість автомобілів та автобусів. До того ж українцям радять планувати час поїздки з урахуванням того, що є ймовірність нестабільної роботи електронних систем контролю.

Про ситуацію на кордоні України повідомили в Західному регіональному управлінні ДПСУ.

На польсько-українському кордоні польські перевізники заблокували проїзд трьох пунктів пропуску, а саме "Угринів", "Смільниця" та "Рава-Руська". Тому там немає жодних черг, однак вони спостерігаються у таких пунктах:

  • в електронній черзі в пункті "Ягодин" на перетин кордону чекають 6 автобусів. Зверніть увагу, що тут обслуговують лише цей вид транспорту;
  • "Устилуг" – 45 машин та 6 автобусів зареєструвалися в електронну чергу;
  • на пункті "Грушів" спостерігається схожа ситуація, тут стоять 45 автомобілів;
  • найдовше доведеться чекати в пункті "Краківець", оскільки тут в електронній черзі стоять 60 легкових автомобілів та 2 автобуси;
  • в електронній черзі в пункті "Шегині" стоять 40 машин та 2 автобуси. Зазначимо, що станом на 9 ранку черг для пішоходів немає;
  • 1 371 вантажівка стоїть в електронній черзі в пункті "Нижанковичі".

З самого ранку черги утворилися на кордоні й з Угорщиною:

  • в електронній черзі в пункті "Тиса" зареєструвалися водії 10 легкових автомобілів та 4 автобусів;
  • в "Косино" черга утворилася з 6 машин (працює з 08 до 20 години);
  • "Вилок" – на кордоні стоять 20 автомобілів.

Черги на кордоні зі Словаччиною спостерігаються на прикордонному пункті "Ужгород". Там стоять 4 автобуси. Така ж ситуація відбувається на українсько-румунському кордоні в пункті "Порубне".

Що відомо про перемовини з польськими перевізниками

На українсько-польському кордоні з 6 листопада тривають масові страйки перевізників. Якщо Україна не розпочала діалог, адже немає офіційного листа від протестувальників, то польська сторона вже провела перемовини.

Зустріч представників польських перевізників з урядом Польщі завершилася без угоди, і блокування кордону планується продовжити. Протестувальники не отримали пропозицій щодо своїх вимог, але сподіваються на виконання їх під час подальших переговорів. Польський уряд не може самостійно відновити дозволи для українських перевізників, але планує вести переговори з Києвом щодо покращень умов на пунктах пропуску для вантажівок.

Раніше ми повідомляли про вимоги, які висунули польські перевізники. Також ми писали, що українцям стане легше купувати квитки до Польщі.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі

Ексклюзив редакції

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.