Новини Фінанси Економіка Бізнес Кар'єра Нерухомість Транспорт Індастрі ЖКГ Авто

Можна заробити сотні тисяч – куди краще інвестувати гроші

Пропонуємо дізнатися, куди варто інвестувати гроші, щоб вони приносили стабільний прибуток у майбутньому

Фото: Pexels. Колаж: Pro Гроші

Українці можуть вигідно інвестувати в нерухомість

Фото: Pexels. Колаж: Pro Гроші

Інвестування в нерухомість завжди було однією з найпопулярніших стратегій збільшення свого капіталу. Однак перед тим, як вибирати квартиру для інвестування, важливо враховувати деякі ключові фактори.

Штучний інтелект назвав те, на що варто звернути увагу при виборі інвестиційної нерухомості.

На що варто звертати увагу при покупці нерухомості

  • Розташування

Розташування нерухомості – один з найважливіших факторів. Квартири в центральних районах міст часто мають вищу цінність та кращий потенціал для зростання вартості. Однак варто розглядати не тільки центр міста, але і близькі до нього райони з розвиненою інфраструктурою та перспективою розвитку.

  • Стан будівлі та квартири

Перевірте стан будівлі та квартири. Якщо це старий об'єкт, зверніть увагу на необхідність ремонту і можливість підвищення її вартості через модернізацію. Новобудови також можуть бути привабливими для інвестицій, але слід обережно оцінювати репутацію будівельної компанії.

  • Потенціал оренди

Якщо ви плануєте отримувати дохід зі здачі нерухомості, з'ясуйте, які можливості є для оренди в даному районі. Аналізуйте потенційних орендарів, ринкову вартість і попит на житло в цьому районі.

  • Прогнози зростання вартості

Досліджуйте ринкові тенденції та прогнози зростання вартості нерухомості в даному районі. Історичні дані та аналіз розвитку інфраструктури можуть допомогти визначити потенційну прибутковість інвестиції.

  • Фінансова стратегія

Визначте свою фінансову стратегію і цілі. Чи ви хочете отримувати орендний дохід, чи спрямовувати інвестицію на довгостроковий ріст вартості нерухомості? Це важливо для вибору відповідного об'єкта.

  • Професійна консультація

Не соромтеся звертатися до професіоналів, таких як рієлтори, фінансові консультанти та юристи. Вони можуть дати цінні поради та допомогти прийняти правильне рішення.

Іноземці почали купувати нерухомість в Україні

Український ринок нерухомості набирає обертів, привертаючи увагу іноземних інвесторів. Президент Асоціації фахівців з нерухомості Юрій Піта розповів, що вплинуло на це:

  • відкладений попит: після початку повномасштабної війни в Україні багато людей відклали плани купувати нерухомість, але наразі, коли ситуація стала більш передбачуваною, ці покупці повертаються на ринок;
  • інвестиційна привабливість: Україна пропонує іноземцям привабливі умови для інвестицій в нерухомість, враховуючи її потенційну вигоду порівняно з банківськими депозитами;
  • брак альтернатив: в країні наразі обмежений вибір, куди можна вкласти гроші, тому іноземці обирають нерухомість.

Український ринок нерухомості має попит серед громадян Іспанії, Канади та Ізраїлю.

Раніше ми робили огляд на бюджетну нерухомість у центрі Києва. Також ми повідомляли, як курс долара впливає на вартість житла в Україні.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі

Ексклюзив редакції

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.