Новини Фінанси Економіка Бізнес Кар'єра Нерухомість Транспорт Індастрі ЖКГ Авто
banner banner

Ощадбанк анонсував важливе нововведення: що зміниться для деяких карток

Фінансова установа звернулася до клієнтів із заявою щодо користування платіжними картками

Фото: Ощадбанк/Facebook. Колаж: Pro Гроші

Термін дії карток Ощадбанку автоматично продовжать

Фото: Ощадбанк/Facebook. Колаж: Pro Гроші

Клієнти Ощадбанку можуть не хвилюватися через завершення терміну дії карток. Для всіх користувачів фінансова установа автоматично продовжить активність платіжних засобів, якщо їхні терміни завершилися, починаючи з лютого 2022 року.

Про це Ощадбанк повідомив на офіційному сайті.

За словами представників банку, рішення прийняли з метою підвищення зручності для клієнтів у період повномасштабної війни. Адже далеко не всі громадяни України мають змогу особисто прийти у відділення Ощадбанку та отримати новеньку картку з оновленим терміном дії.

Автоматичне продовження стосується всіх клієнтів, у тому числі – внутрішньо переміщених осіб. Таким чином картки стануть активними до 31 грудня 2023 року.

"Якщо нову картку вже перевипущено, зверніться до відділення Ощадбанку для її отримання у зручний час", – наголосили у фінустанові.

Звісно, платіжними засобами можна буде користуватися без обмежень. Картки працюватимуть повноцінно попри дату, вказану на пластику. Ними українці надалі зможуть розраховуватись у торговельно-сервісній мережі, знімати готівку в банкоматах, оплачувати комунальні послуги тощо.

Як вберегти гроші на картці від шахраїв

Раніше ми розповідали, що аферисти в Україні найчастіше користуються довірливістю людей і обманними шляхами дізнаються персональну інформацію. Потім з її допомогою отримують доступ до банківських рахунків і крадуть всі гроші. Але якщо дотримуватися певних правил безпеки, можна вберегти свої заощадження.

Аби не стати жертвою шахраїв, потрібно:

  • вивчити PIN-код картки напам’ять, а не тримати записаним у телефоні чи на папірці;
  • ігнорувати прохання працівників банків про надання персональних даних — це чергова схема зловмисників;
  • регулярно змінювати PIN-код картки, щоб ускладнити шахраям роботу;
  • встановити добовий ліміт на зняття готівки;
  • увімкнути послугу SMS-інформування для отримування повідомлень про всі операції за картковим рахунком;
  • уникати зберігання особистої інформації на сайтах інтернет-магазинів.

Не можна зволікати у разі неправомірного списання коштів. Як тільки помітите дивні транзакції, до яких не маєте відношення, одразу блокуйте картку і телефонуйте до свого банку, щоб повідомити про активізацію шахраїв. Щоправда, сподіватися на повернення втрачених коштів можна не завжди. Тому краще не доводити до випадків, коли доведеться звертатися в поліцію і писати заяву.

Раніше сайт Pro Гроші писав, що Ощадбанк почав оформлення спеціальних карток і розповідав, для чого вони потрібні українцям. Також ми повідомляли, без якого документа у відділення Ощадбанку можна не йти для оформлення картки.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі

Ексклюзив редакції

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.