Новини Фінанси Економіка Бізнес Кар'єра Нерухомість Транспорт Індастрі ЖКГ Авто

Чорна діра для інвестицій: топ-5 найзбитковіших криптовалют у червні

Минулий тиждень видався невдалим для криптовалютного ринку, бо майже всі цифрові монети впали у ціні

Фото: Pexels, Unsplash. Колаж: Pro Гроші

Криптовалюта, яка найбільше просіла з 5 по 11 червня

Фото: Pexels, Unsplash. Колаж: Pro Гроші

У період з 5 по 11 травня чимало криптовалют зазнали значних цінових коливань. Загальна капіталізація ринку опустилася до 1,06 трлн доларів, а більшість цифрових валют зі списку топ-100 впали у вартості. Але деякі токени за минулі 7 днів постраждали найбільше, що призвело до втрат інвесторів.

Про це пишуть експерти видання CryptoTale.

Вони виділили п’ять криптовалют, які сильно просіли. Інформація дозволить попередити вкладників, які хотіли інвестувати кошти у ці монети, адже малоймовірно, що у короткостроковій перспективі вони відновлять показники. Йдеться про:

  • The Sandbox (SAND);
  • Decentraland (MANA);
  • Sui (SUI);
  • Axie Infinity (AXS);
  • Chiliz (CHZ).

Перша криптовалюта за минулий тиждень втратила 35,6%, а станом на 11:00 13 червня коштує 0,39 дол. Це на 95% нижче історичного цінового максимуму. Токен метавсесвіту Decentraland також серйозно подешевшав – на 33,05%. Котирування 13 травня становлять 0,34 дол., а раніше вартість була на 94% вищою.

Токен Sui втратив 33,64% за минулі сім днів. Він коштує 0,70 дол., тоді як ринкова капіталізація дорівнює 368,64 млн дол. Ще одна ігрова валюта AXS подешевшала на 32,3%, торгується за 5,15 дол. Нарешті, Chiliz зафіксував втрату на 33,3%. Його поточна ціна становить 0,068 дол., а ринкова капіталізація – 467,53 млн дол.

Враховуючи недавній спад вказаних криптовалют, інвесторам слід замислитися над подальшим вкладанням коштів у цифрові монети. Водночас не можна забувати, що ринок дуже мінливий і змінюється під впливом різних факторів. Тому кожна крипта має потенціал для майбутнього зростання.

Фактори зростання біткоїна

Після вражаючого максимуму наприкінці 2021 року, коли флагманська валюта коштувала 69 000 дол., вона пережила кілька суттєвих коливань курсу, але більше не досягала таких вершин. Водночас експерти ринку вважають, що біткоїн має шанси перетнути позначку 100 000 дол., якщо одночасно зійдуться чотири фактори.

Аналітики Finbold назвали чинники, які можуть вплинути на ріст курсу ВТС:

  • збільшення кількості інвесторів (чим більше вкладень, тим вища ціна);
  • активізація інституційних інвесторів (пенсійні фонди та гедж-фонди є основним каталізатором зростання біткоїна);
  • визнання цифрової валюти законним платіжним засобом;
  • правильна регуляторна політика для легітимізації активу.

Звісно, немає гарантій, що флагман таки коштуватиме 100 000 дол., але гравці криптовалютного ринку мають надії, що кінець 2023-го і початок 2024 року стане хорошим періодом для зростання.

Раніше сайт Pro Гроші писав, що ринок криптовалют на порозі нових змін і розповідав, що відбувається з цифровими грошима. Також ми повідомляли, що в НБУ пояснили, як працюватиме крипторинок в українських реаліях.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі

Ексклюзив редакції

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.