Новини Фінанси Економіка Бізнес Кар'єра Нерухомість Транспорт Індастрі ЖКГ Авто
banner banner

Біткоїн на межі? Яких змін варто чекати на криптовалютному ринку

Прогнози аналітиків та дослідницьких компаній відображають нестабільність та невизначеність криптовалютного ринку

Фото: Pexels. Колаж: Pro Гроші

Криптовалютний аналітик спрогнозував падіння біткоїна

Фото: Pexels. Колаж: Pro Гроші

Популярна криптовалюта біткоїн може подешевшати. Після кількох тижнів торгівлі в обмеженому діапазоні вартість цифрової валюти може знизитися до 23 000 доларів.

Про це розповів криптовалютний аналітик Бенджамін Коуен на своєму YouTube-каналі.

Коуен підкреслив, що біткоїн надалі торгується в нижньому діапазоні цін, і висловив стурбованість щодо поточних проблем криптовалютного ринку. Аналітик вважає, що історичні закономірності свідчать про те, що вартість цифрової валюти зазвичай спадає перед настанням подібних важливих подій, як халвінг. Його прогноз базується на даних минулих циклів та демонструє зниження ціни BTC перед очікуваною подією.

Проте варто зазначити, що прогноз Коуена не скасовує низку бичачих прогнозів, зроблених іншими експертами та дослідницькими компаніями. Наприклад, дослідницька компанія Fundstrat вважає, що ціна біткоїна може зрости більше ніж на 500% порівняно з поточним рівнем і досягти позначки 180 000 доларів під впливом халвінгу. Водночас фінансовий і банківський гігант Standard Chartered також прогнозує значне зростання вартості флагмана ринку до 120 000 доларів до кінця 2024 року.

Що може статися з біткоїном у жовтні

У жовтні прогнозується невелике зростання курсу біткоїна, але воно буде короткостроковим. При цьому не варто очікувати падіння ціни нижче 25 000 доларів. За алгоритмами аналітичної платформи CoinCodex, до 13 жовтня біткоїн може досягти 28 435 доларів, що означає 9% росту за місяць.

CoinCodex також надає інформацію на більш довготривалі періоди. До 30 вересня прогнозується ріст до 31 139 доларів (+20%), але це, ймовірно, буде короткостроковим, оскільки до 31 жовтня ціна може знову впасти до 27 205 доларів.

Коливання ціни – це типове явище для біткоїна. Наприклад, нещодавно він вперше за 3 місяці опустився нижче 25 000 доларів, але 18 вересня спостерігався новий ріст вартості.

Раніше ми повідомляли, де в Україні можна розрахуватися криптовалютою. Також ми писали, що ринок криптовалюти в Україні зазнає змін.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі

Ексклюзив редакції

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.