Математичний приклад, який під силу не кожному – випробуйте себе
Насправді розвʼязання досить просте, якщо слідувати порядку певної операції
Експерти радять якомога частіше вирішувати математичні головоломки
Колаж: Pro Гроші
Математичні головоломки постійно залучають ваші розумові процеси та відіграють роль у підвищенні ваших когнітивних здібностей. Саме тому варто якомога частіше їх розвʼязувати.
Про це пише fresherslive.
Видання пропонує вирішити такий приклад:
32-33÷3+2-24÷4=?
Для декого головоломка може здатися досить нелегкою. Однак насправді її розвʼязання досить просте. Щоб вирішити рівняння 32-33÷3+2-24÷4, важливо слідувати порядку операцій. Здебільшого його знають як PEMDAS (Parentheses, Exponents, Multiplication and Division, Addition and Subtraction).
Спочатку розрахуйте поділки: 33 ÷ 3 дорівнює 11, а 24 ÷ 4 дорівнює 6. Потім відніміть та додайте числа в послідовності, дотримуючись порядку операцій: 32-11+2-6. Це полегшується до 17.
Виходить така відповідь:
Прикмети, які розповідають, на що не можна витрачати зарплату
Раніше ми вже писали про те, що українські прикмети стосуються того, на що заборонено витрачати зароблені кошти. Такі вірування можуть відрізнятися залежно від регіону. Але основні з них такі:
- Не варто витрачати всю зарплату в перший день або перший тиждень після отримання.
- Не слід витрачати всю зарплату на розваги, алкоголь або азартні ігри.
- Не варто витрачати всю зарплату на подарунки для себе.
- Не треба витрачати зарплату на погашення боргів або позик, оскільки вважається, що це може привернути більше фінансових проблем і затягнути в коло заборгованості.
Памʼятайте, що такі прикмети лише частина народних традицій. Вони не мають наукового обґрунтування, а тому дослухатися до таких порад чи ні – це ваша індивідуальна справа.
Якщо ви не вірите в такі прикмети, то можете носити будь-який тип грошей у своїх гаманцях, а зарплату витрачати на що заманеться.
Якщо вас зацікавила дана інформація, то більше ви зможете прочитати в нашому матеріалі.
Як повадки з СРСР сприяють бідності сьогодні
Наприклад, у ті часи люди напрацювали собі звичку – очікування на кращі часи. Це стосується тих самих сервантів, які були зіставленні кришталем. Ним взагалі не користувалися або робили це дуже рідко. Для таких речей чекали особливої нагоди. Але потім, так і не дочекавшись цієї нагоди, ще запакований кришталь передавали дітям.
Також була звичка доїдати все до останньої крихти. Причина цього – дефіцит продуктів. Однак сьогодні потреби доїдати все вже немає. Ба більше, є усвідомлений підхід до харчування без переїдання.
Більше читайте тут.
Раніше ми розповідали, як повернути товар без чека. Також ми публікували поради щодо того, з якими фінансовими навичками можна підвищити успіх у кар'єрі.
Сподобалась стаття?