Замість допомоги – лайливі відповіді: гендиректор Укрпошти "вляпався" в скандал (фото)
Гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський потрапив у комунікаційний скандал
Гендиректор Укрпошти потрапив у скандал
Фото: УНІАН. Колаж: Pro Гроші
Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський потрапив у серйозний скандал. Сталося це під час листування з клієнтом в соціальній мережі X (колишній Twitter).
Про це розповідає Pro Гроші з посиланням на діалог в соцмережі.
Скандал за участю гендиректора Укрпошти
Розпочалося все з того, що користувач соцмережі "пан Голуб на війні" поцікавився в Укрпошти, чи підійшов їм розмір футболки, яку він вже ніяк не може отримати близько трьох місяців.
В діалог вступив сам гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський, щоб допомогти клієнту. Він запитав у користувача номер його посилки для того, щоб розібратися у ситуації, яка трапилась.
Після всіх розглядів Ігор Смілянський повернувся з відповіддю. Він написав користувачу, що його посилка (мається на увазі футболка) була оформлення найдешевшим тарифом, який не можна відстежувати. Іншими слова — посилка була оформлена, як конверт з маркою, а це означає, що встановити її місцезнаходження фактично неможливо.
Далі в діалог вступив ще один користувач соціальної мережі, який поцікавився, чи в дійсності Укрпошта не несе відповідальності за простий лист з маркою. Після цього Ігор Смілянський дав різку відповідь.
"Ніт бл..ть, якщо я скажу що я тобі відправив листа і ти його не отримав це Укрпошта проїб... чи я поклав його в сумку та забув відправити?" – написав Смілянський.
Така відповідь викликала серйозне невдоволення у користувачів соцмережі і вони одразу ж зробили декілька зауважень Ігору Смілянський. Сам гендиректор, в свою чергу намагався дати пояснення, чому відстеження листа з маркою є неможливим, проте, вже було пізно.
Після цього, користувачі почали надсилати безліч мемів на адресу Смілянського та Укрпошти.
Втратити посилку не страшно — лайфхак від Укрпошти
Раніше ми писали про те, що в Укрпошті поділилися дієвим лайфхаком, як можна віднайти втрачену посилку. Для цього, одержувач або відправник повинен подати заяву про розшук власної посилки. Це можна зробити як у відділені, так і в режимі онлайн.
Під час заповнення заяви вам необхідно вказати таку інформацію:
- Вид та категорія вашого поштового відправлення (легкий лист, пакет, звичайний лист, тощо);
- Найважливішим параметр поштового відправлення. Завдяки цьому, співробітникам пошти буде легше відстежити її рух;
- Вказати дату, а також місце прийняття вашого поштового відправлення.
Також ви повинні надати розрахунковий документ, для того, щоб підтвердити факт відправлення вашої посилки, це може бути квитанція або ж чек.
Зазначимо, що такі дії можна зробити тільки із міжнародним відправленнями.
Надаємо, раніше ми писали про масові скарги клієнтів Укрпошти. Також ми повідомляли про запровадження нової послуги Укрпошти.
Сподобалась стаття?