Платіжки за розподіл газу – що варто знати українцям, аби оплату зарахували
Українцям пояснили, які зміни відбулися у платіжках за розподіл газу та на що потрібно звертати увагу новим клієнтам Нафтогазу

Що варто знати про платіжки за розподіл газу
Фото: УНІАН. Колаж: Pro Гроші
Клієнти Нафтогазу мають пам'ятати, що сплачувати за розподіл газу потрібно по-новому. Звернути увагу потрібно, зокрема, на нові реквізити для оплати.
Про це розповіли у департаменті комунікацій ТОВ "Газорозподільні мережі України".
Там пояснили, що зміни стосуються клієнтів місцевих облгазів, які перейшли в управління до філії Нафтогазу. Станом на зараз це такі облгази, як:
- Харківміськгаз.
- Харківгаз.
- Криворіжгаз.
- Дніпрогаз.
Відповідно, після зміни оператора з газорозподілу, громадянам під час оплати за послугу, потрібно звернути увагу на розрахунковий рахунок.
"Коректні реквізити оприлюднюються на сайтах і в соціальних мережах підприємств в регіонах, а платформи для прийому оплати автоматично оновлюються у зв’язку з розширенням ліцензійної діяльності. При цьому, особові рахунки клієнтів залишаються без змін", — зазначили в компанії.
Також українцям нагадали, що повідомляти показники газових лічильників потрібно щомісяця з 1 по 5 число, через сервіси my.gas.ua.
Скільки українці платять за газ
- Клієнти Нафтогазу сплачують 7,96 грн за куб. м;
- найдешевші тарифи пропонує столичний постачальник газу "ЕРУ Людям" – 7,7грн за куб м;
- найвища ціна у ТМ "Світло Газ" — 9,99 грн за куб м.
Як створити особистий кабінет на сайті Нафтогазу
- у верхньому правому кутку на екрані вашого комп'ютера клікнути на "Особистий кабінет";
- щоб зареєструватися — вводите номер особового рахунку та перші три літери прізвища;
- потім вам запропонують пройти реєстрацію через Google, Facebook або електронну пошту. З першими двома варіантами дані вносяться автоматично;
- якщо реєструватися через електронну пошту, то отримаєте повідомлення на пошту з кодом. Його потрібно ввести на сайті Нафтогазу і пароль для особистого кабінету;
- клікнути на кнопку "Зареєструватись".
Раніше ми розповідали, куди "дочка" Нафтогазу витратить чотири мільйони гривень. Також ми писали, чому варто відмовитися від паперових платіжок за газ.
Сподобалась стаття?