Київтеплоенерго пропонує сплачувати борг частинами – як це зробити
Завдяки поетапній оплаті ви зможете знизити фінансове навантаження на сімейний бюджет
Українцям треба зібрати перелік необхідних документів
Фото: УНІАН. Колаж: Pro Гроші
Деякі кияни мають заборгованість за комуналку. Однак наразі її можна сплатити частинами, аби велика сума не вдарила по вашому гаманцю. Це стосується боргів за гарячу воду або теплопостачання.
Про це повідомляє Київтеплоенерго.
Для цього треба укласти договір реструктуризації та погодити графік погашення заборгованості. Допоможуть вам у цьому фахівці Центру комунального сервісу.
Завдяки поетапній оплаті боргу ви зможете знизити фінансове навантаження на сімейний бюджет та рівномірно розподілити виплати з погашення заборгованості.
Заяву на укладення договору та необхідні документи можна подати в сервісний центр, попередньо записавшись в електронну чергу. Також можна звернутись дистанційно за допомогою месенджера у Facebook, Skype чи Telegram.
Пізніше бухгалтер ЦКС надасть вам консультацію щодо боргу, перерахунку та допоможе заповнити заяву.
Для укладання договору реструктуризації необхідно надати копії:
- паспорту (або ID-картки та витягу з Єдиного державного демографічного реєстру);
- картки платника податків PHOKПП (IПH) (не надається власником ID-картки);
- документу, що підтверджує право власності на житлове приміщення/квартиру та витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності;
- довіреності представника та його паспорт (якщо договір укладатиме представник власника).
Після отримання всіх документів ЦКС підготує проєкт договору та запросить вас до сервісного центру для його підписання.
Також ви можете звернутися листом у довільній формі безпосередньо до KП "Київтеплоенерго", до якого треба додати весь перелік документів.
Які нові правила призначення субсидій почали діяти в Україні?
Відтепер на призначення субсидії можуть розраховувати громадяни, які понад місяць перебували у полоні. Також під час призначення допомоги не враховуватимуться доходи осіб, які перебувають у полоні, вважаються безвісно відсутніми або зниклими безвісти, якщо зареєстроване чи фактичне місце проживання відрізняється від адреси домогосподарства.
Також ще одне правило – обмеження терміну, що надається для виправлення помилки у заяві або декларації на час хвороби заявника. Його можна продовжувати на час хвороби, але не довше закінчення опалювального або неопалювального сезону.
Про інші правила призначення субсидій в Україні ви можете прочитати в нашому матеріалі за посиланням.
Раніше ми розповідали, хто з українців у червні може втратити субсидію. Також ми писали, чи можуть вимушені переселенці оформити субсидію у 2023 році.
Більше про субсидію та інші соціальні виплати в Україні читайте в нашій спецтемі.
Сподобалась стаття?