За брухт нікелю дорого платять – скільки коштує 1 кг металу в Україні
Один з найдорожчих металів – нікель – повсюдно застосовують для захисту виробів від корозії

Ціни на брухт нікелю в Україні
Фото: OLX, Pinterest. Колаж: Pro Гроші
Заробити на металобрухті в Україні реально, якщо знати, які матеріали коштують найдорожче. Чи не найбільше оплачується нікель, який поряд з міддю визнають дуже затребуваним брухтом. Перевага в тому, що його легко видобути в домашніх умовах, оскільки вагома сфера застосування – покриття безлічі виробів для захисту від корозії та псування.
Сайт Pro Гроші розповідає, які ціни на брухт нікелю в Україні та скільки можна заробити за 1 кілограм.
Ціни за 1 кг нікелю в Україні
Вартість відчутно коливається залежно від міста, в якому можна здати нікель на металобрухт. Також на ціноутворення впливають сезонність та обсяги. Чим більше продавати оптом, тим дорожчою буде вартість, а не навпаки, як зазвичай буває на торговельних ринках.
Загалом ціни за кілограм нікелю починаються від 100 грн, але існує чимало компанії, які пропонують купити матеріал за 250-300 грн. Бажано завжди уточнювати актуальну вартість у розмовах із представниками фірм. В розрізі українських міст середні показники виглядають так.
Де знайти брухт нікелю вдома
Перевага цього металу не лише в ціні, але й у доступності. Багато виробів, якими користуються люди в домашніх умовах, потребують захисту від іржі, корозії, гниття, з чим добре справляється нікелевий шар. Також покриття поверхні необхідне в різних промислових галузях для захисно-декоративних та спеціальних цілей.
Вдома нікель може бути на кухонному посуді, столових приборах, меблевій та сантехнічній фурнітурі (мова про деталі для вікон, дверей, побутової техніки, меблів тощо). Ще одна трохи дивна сфера застосування – медицина, а саме при виготовленні протезів і брекет-систем. Це можливо завдяки повній безпечності металу для здоров’я людини.
Сплави також доступні для здачі на брухт. Зокрема з мідно-нікелевих створюють монети, а в так званому "білому золоті" – 58% золота і лігатура з нікелю та срібла.
Наостанок розповімо про сантехнічні вироби. Нікельовані крани, змішувачі, душові лійки та інші ванні аксесуари ще не вийшли з моди й навряд чи вийдуть у короткостроковій перспективі, адже мають чудовий зовнішній вигляд і виняткову стійкість до корозії.
Раніше сайт Pro Гроші писав, як заробити на найдорожчому брухті та розповідав, де знайти вдома мідь, нікель і латунь. Також ми повідомляли, що Євросоюз збільшив вивіз брухту з України.
Сподобалась стаття?