Сміх крізь сльози та гроші на вітер: топ невдалих покупок в Інтернеті (фото)
Далеко не завжди онлайн-замовлення радують покупців, швидше навпаки – змушують відмовитися від інтернет-шопінгу
Приклади невдалого шопінгу в Інтернеті
Фото: Reddit, Pexels. Колаж: Pro Гроші
Купувати одяг, іграшки, предмети побуту, навіть їжу в Інтернеті – корисно з точки зору економії часу. Такий шопінг значно набрав популярності за часів пандемії коронавірусу. Але часто результат зовсім не виправдовує очікування – замовлення приходять далеко не в тому вигляді, який обіцяє красива картинка.
Сайт Pro Гроші зібрав останні приклади невдалих покупок в Інтернеті, якими поділилися користувачі Reddit.
Їжа – в топі невдалих онлайн-покупок
Купувати продукти харчування та готові страви з доставкою стало модно. Чи не кожна компанія з виготовлення їжі пропонує споживачам сервіс доставки. На сайтах апетит стимулюють гарні зображення, змушуючи замовляти більше. Але в дорозі чи навіть на етапі приготування з їжею може статися щось непередбачуване. Як наслідок – доводиться їсти геть інакшу страву, ніж на картинці.
Предмети побуту та незвичні товари
Часто з проблемами невідповідності покупки стикаються користувачі AliExpress. Асортимент магазину настільки великий, що під час пошуку потрібних речей легко застрягнути в зовсім іншій категорії. А кількість милих і красивих товарів для повсякденного користування не залишить байдужим, зате зменшить кошти на банківській картці.
Щоправда зовнішній вигляд не завжди відповідає дійсності. В цьому переконалися власники наступних товарів.
Одяг = найбільш невдалий шопінг
Ні для кого не секрет, що саме одяг займає першу позицію в переліку продукції, яка не виправдовує очікувань при онлайн-купівлі. То розмір не підійде, то матеріали виявляться гіршими. Та трапляються випадки, коли отримана посилка взагалі не схожа на замовлений товар. Тому варто займатися інтернет-шопінгом лише у випадках, коли впевнені у продавцеві. Інакше ризикуєте дарма витратити кошти.
Раніше сайт Pro Гроші писав, що аферисти спритно дурять покупців автомобілів і розповідав, на який обман ведуться українці. Також ми повідомляли, як правильно перевірити автомобіль перед покупкою, щоб не було кота в мішку.
Сподобалась стаття?