Коли в Києві стартує опалювальний сезон 2024: Кличко назвав орієнтовні дати
Розповідаємо, коли цьогоріч стартує опалювальний сезон в столиці України та які комунальні знижки отримають громадяни, які обігрівають свої помешкання електричними системами
Київ готується до зими
Фото: Pixabay
З наближенням холодів багато мешканців столиці починають турбуватися про тепло у своїх оселях, переймаючись питанням коли ж розпочнеться опалювальний сезон у Києві. Влада запевняє, що готова забезпечити вчасне підключення опалення, враховуючи погодні умови.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в ефірі КИЇВ24.
Рішення щодо початку та завершення опалювального сезону ухвалюються органами місцевого самоврядування з урахуванням:
- кліматичних умов;
- будівельних норм;
- державних санітарних вимог;
- правил технічної експлуатації теплових систем і мереж.
Зазвичай опалювальний сезон розпочинається коли протягом трьох днів середня добова температура повітря становить 8°C або нижче, а завершується не раніше, ніж при середній добовій температурі, що перевищує 8°C протягом трьох днів.
Зазвичай опалювальний сезон в Україні стартує в середині жовтня і триває до квітня. Проте, враховуючи нинішню ситуацію та можливі зміни в енергосистемі України, дати можуть підлаштовуватись під поточні реалії.
Коли в Києві розпочнеться опалювальний сезон у 2024 році
За словами мера Києва Віталія Кличко, опалювальний сезон у столиці почнеться згідно з графіком 15 жовтня. Якщо температура опуститься нижче встановленої норми, система опалення буде запускатись.
Він зазначив, що відповідні служби продовжуватимуть моніторити погодні умови, але вже встановлено приблизний графік.
"Приблизний графік уже – з 15 жовтня. Ми плануємо починати опалювальний сезон", – сказав Кличко.
Хто під час опалювального сезону менше платитиме за світло
Для абонентів з електричними системами опалення, які споживають до 2 000 кіловат-годин, діє пільговий тариф 2,64 гривні за кіловат-годину. Для всіх інших споживачів вартість електроенергії становитиме 4,32 гривні за кіловат-годину, незалежно від обсягу споживання.
Раніше ми писали, кому зі споживачів газу потрібно обновити дані для отримання коректних рахунків, а також чи можуть українці самостійно проводити заготівлю дров для особистих потреб.
Сподобалась стаття?