Новини Фінанси Економіка Бізнес Кар'єра Нерухомість Транспорт Індастрі ЖКГ Авто

Знову оновлення у "Дії": які ще документи зʼявляться у застосунку

Ці оновлення допоможуть вам при вступі до закладів вищої освіти чи для отримання професійної освіти

Колаж: Pro Гроші

Ваші документи будуть у смартфоні

Колаж: Pro Гроші

В "Дії" можуть зʼявитися ваші документи про освіту. Через повномасштабне вторгнення багато українців евакуювалися до інших країн навіть без найнеобхідніших документів, а хтось втратив домівку з усіма речами. Саме для того, щоб українці мали доступ до власних документів, неважливо від їх геолокації, у додатку з'являться необхідні оновлення.

Про це йдеться на сайті "Дія".

Які саме документи будуть у застосунку

  • про базову середню освіту;
  • про повну загальну середню освіту;
  • про професійну (професійно-технічну) освіту;
  • про фахову передвищу освіту;
  • про вищу освіту (науковий ступінь).

Відтепер ваші дипломи та шкільні атестати завжди будуть у смартфоні. Відображатимуться вони в тих українців, які досягли 14 років і мають реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

Також ваші дані мають міститися в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Навіщо потрібні ці документи

Документи про освіту необхідні при вступі до закладів вищої освіти чи для отримання професійної (професійно-технічної освіти), при працевлаштуванні чи оформленні до центру зайнятості.

В "Дії" відновили важливий сервіс

В додатку знову можна переглянути та сплатити штрафи автофіксації − раніше послуга була тимчасово відключена.

Якщо камера зафіксувала порушення правил дорожнього руху, вам надійде push-сповіщення про це в застосунку "Дія". Зазначається, що раніше послуга була виключена з міркувань безпеки, оскільки не працювали й державні реєстри.

Тепер користувачі можуть вчасно дізнатися про штрафи та оплатити їх через Apple Pay, Google Pay чи за банківськими реквізитами. Команда застосунку наголошує, що в "Дії" можна переглянути історію штрафів навіть за період, коли послуга була недоступна.

Що робити, якщо "Дія" вас не впізнає

У деяких користувачів застосунку "Дія" виникає проблема з цифровим підписом. Однак це можна спробувати вирішити кількома методами.

Команда "Дії" пояснила, що під час створення підпису цифровий образ обличчя порівнюватиметься з фото з цифрового паспорта. Вони мають бути однаковими.

У "Дії" радять у таких випадках детально описувати свою проблему службі підтримки [email protected]. та за можливості додавати відео процесу створення "Дія Підпису".

Нагадаємо, ми також розповідали про захищеність сервісу "Дія" та особистих даних користувачів.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі

Ексклюзив редакції

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.