Ігор Коломойський та українське правосуддя: яке нове рішення оголосили бізнесмену
Київський апеляційний суд оголосив своє рішення щодо апеляції Ігоря Коломойського, який хотів скасувати свій арешт та вийти з СІЗО
Олігарх Коломойський намагався оскаржити свій арешт
Фото: УНІАН. Колаж: Pro Гроші
Бізнесмен та олігарх Ігор Коломойський, який з початку вересня перебуває у СІЗО через підозру шахрайстві та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, спробував оскаржити обраний йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у майже 510 мільйонів гривень. Апеляцію Коломойського розглянув 25 вересня Київський апеляційний суд.
Як повідомляється, представники Ігоря Коломойського звернулися до судді з проханням скасувати арешт з альтернативою застави.
На засіданні також присутні працівники телеканалу 1+1 – ведучі Наталія Мосейчук, Юрій Горбунов, а ще ексміністр культури Олександр Ткаченко.Представники телеканалу заявили суддям, що готові взяти олігарха на поруки.
У підсумку, за інформацією Суспільного, суд відмовився задовольняти його апеляцію, тому запобіжний захід для Коломойського теж не зміниться. Отже, олігарх перебуватиме під вартою з можливість внести заставу, розмір якої складає 3,89 мільярда гривень.
Що буде з активами Коломойського
Ще 21 вересня Суддя Вищого антикорупційного суду Олег Ткаченко не підтримав клопотання прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури продовженні арешту активів олігарха.
Обмеження впродовж 48 годин діяли:
- на частки в статутному капіталі товариств, якими підозрюваний володіє прямо або опосередковано, у розрізі 307 юридичних осіб, зокрема акціонерних товариств, розрахунковою вартістю понад 3 мільярди гривень;
- на майже на 1 тисячу об'єктів нерухомого майна,
- на понад 1,6 тисячі транспортних засобів і суден.
У чому ще звинувачують відомого олігарха
Понад тиждень тому йому повідомили про нову підозру за такими статтями Кримінального кодексу України:
- незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення (ст. 27 ч. 3,ст. 28 ч. 3, ст. 200 ч. 2);
- заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого організованою групою, в особливо великих розмірах (ст. 27 ч. 3, ст. 191 ч. 5 );
- легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом (ст. 27 ч. 3, ст. 209 ч. 3).
Слідство підозрює, що у період з 2013 по 2014 роки Коломойському за допомогою обману вдалося заволодіти 5,8 мільярдами гривень. За версією слідства, олігарх створив та очолив злочинне угруповання з працівників банку.
Раніше ми розповідали про скандальне життя Ігоря Коломойського. Також ми писали, що СБУ влаштували обшуки у будинку Нестора Шуфрича.
Сподобалась стаття?