Загроза нікуди не зникла: ЗСУ нагадали, якої зброї ще достатньо в окупантів
Росія ще має безпілотники, тому найближчим часом використає їх для атак проти України

Росія втратила вже 70 дронів з другої партії з Ірану
Фото: Unsplash, Уніан. Колаж: Pro Гроші
Росіяни, атакуючи енергетичну інфраструктуру України, втратили 70 дронів-камікадзе з нової партії, яку Іран передав країні-агресору. Безпілотні апарати були знищені українськими Сили протиповітряної оборони.
Про це в ефірі телемарафону розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
За його словами, це вже друга партія дронів, яка надійшла в Росію з Ірану. Перша партія нараховувала майже 400 безпілотників.
"Зараз ми маємо з нової партії чотири хвилі атак минулого та позаминулого тижня. Близько 70 БПЛА знищено протиповітряною обороною, – розповів Ігнат.
На жаль, в агресора ще лишаються безпілотники, тому українцям варто готуватися до майбутніх атак з їх застосуванням, особливо це стосується об’єктів критичної інфраструктури.
Росіяни найчастіше атакують Київ
Київ був під прицілом росіян ще з перших днів повномасштабного вторгнення, коли вони намагалися захопити аеродроми, висадити десант і оточити українську столицю.
Зазнавши невдачі, окупанти змінили тактику своїх атак, обстрілюючи об'єкти критичної інфраструктури біля Києва.
Це об'єкти паливно-енергетичного сектору. Саме туди окупанти спрямовують найбільше своїх крилатих ракет", — підкреслив Юрій Ігнат.
Ракети для Росії від Білорусі
Сусідня країна хоч і не вторглася відкрито на територію України, але активно допомагає росіянам у ракети для зенітно-ракетних комплексів С-300/400. Цими ракетами росіяни потім обстрілюють прифронтові населені пункти.
Йдеться про досить широкий спектр озброєння: "Бук" М1, М2, М3, "Тор", "Панцир", "С-300", "С-400" тощо. За допомогою цього окупанти можуть вразити повітряні сили України, а також завдати шкоди мирному населенню. Ці ракети мають вбудовані металеві елементи, які під час вибуху розлітаються і травмують людей навколо. Через це С-300 вважаються терористичними снарядами.
Раніше ми розповідали, чому Росія застосовує ракети вдень, а дрони-камікадзе вночі. Також ми писали, кого з мобілізованих можна звільняти під час війни.
Сподобалась стаття?