З 1 грудня 2022 року акціонерне товариство "Альфа-Банк" змінює свою назву. Відтепер в Україні офіційно діє АТ "Сенс Банк".
Про це повідомляють на сайті банку.
Що передбачає ребрендинг
Разом з юридичною назвою банку змінюється назва сервісів колишнього Альфа-Банку:
- креативний простір A-HUB перейменували на Sense Hub;
- інтернет-банкінг My Alfa Bank – на My Sense Bank;
- приватний клуб A-Club – на aClub.
Що змінюється для клієнтів
Представники банку зазначають, що зміни відбуватимуться максимально комфортно для клієнтів, тому:
- клієнтам не потрібно повторно підписувати документи чи оновлювати вже підписані договори;
- усі довідки та дозволи, видані до 1 грудня 2022 року від імені Альфа-Банку, залишаються чинними;
- картки, видані з логотипом Альфа-Банку, продовжують діяти, тому замінювати їх не потрібно.
У зв’язку зі зміною назви, роботу сервісів банку, які працюють у режимі 24/7 (Sense SuperApp, iFOBS тощо) було призупинено на декілька годин.
Для зручності клієнтів, працівники IT-підрозділу банку впроваджували всі необхідні трансформації вночі з 30 листопада на 1 грудня.
Чому саме Sense Bank
"Банк вже два роки розвиває мобільний додаток Sense SuperApp для фізичних осіб та ФОП. Тож тепер ми будемо створювати сенси та будувати комфортне технологічне майбутнє під назвою Sense Bank в усіх напрямках діяльності" – так пояснює вибір назви голова правління Sense Bank Алла Комісаренко.
Що відомо про новий дизайн банку
У побудові унікальної айдентики Sense Bank команда надихнулась абеткою Георгія Нарбута — ікони українського шрифтового дизайну XX сторіччя. Крім того, було змінено підхід до візуалізації відділень банку.
Компанія зазначає, банк бере безпосередню участь у створенні візуально-архітектурного проєкту міста. Мета — відійти від візуального шуму та рекламного навантаження.
Чому змінюється назва
Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни Росії проти України правління банку вирішило відмовитися від бренду "Альфа" та продовжити роботу під новою назвою.
"Ми завжди були окремою юридичною особою, але навіть на рівні співзвучності бренду не хочемо мати нічого спільного з організацією, яка працює в Росії", – заявили у фінустанові.
Наразі банк обслуговує понад 3 млн фізичних, 55 тис. юридичних осіб та 82 тис. ФОПів.
Раніше сайт Pro Гроші писав, що Фрідман готовий докапіталізувати банк на $1 млрд коштом заморожених санкціями коштів. Також ми розповідали, що чекає на Київстар, який належить компанії, акціонером якого є російський бізнесмен Фрідман.