UA RU

Вони точно потрібні вашій компанії: які плюси у працевлаштуванні ВПО

Приємним бонусом для роботодавця є і те, що держава компенсує частину витрат

Фото: УНІАН. Колаж: Pro Гроші

В Україні багато ВПО, які шукають роботу

Фото: УНІАН. Колаж: Pro Гроші

Значна кількість українців змушено покинули свої домівки через війну. Вони почали шукати нові міста для життя, а отже і нову роботу, аби отримувати стабільний дохід. Роботодавці зазначають, що у працевлаштуванні таких людей є негативні та позитивні сторони.

Про це пише work.ua.

Які плюси у працевлаштуванні ВПО

Керівниця відділу по роботі з персоналом мережі магазинів компанії Varus Олена Семидоцька запевняє, що ВПО, які шукають роботу, багато. Це означає, що є з кого вибирати. Якщо розглядати переселенців для найму, не буде дефіциту кадрів.

На ринку є велика кількість людей з компетентностями, які потрібні вашій компанії.

"Приємним бонусом для компанії є і те, що держава компенсує частину витрат. Якщо ви правильно зареєструєте, то отримаєте покриття частини коштів. Найм персоналу — це дорога операція, яка містить оцінку персоналу, кадровий документообіг та витрати компанії на підготовку нового співробітника. Однак, зараз можна швидко знайти достатню кількість персоналу будь-якої категорії. Багато переселенців потребують заробітку, і ви можете знайти тих, хто потрібен вашій компанії, починаючи від вантажників і закінчуючи керівниками магазинів", – говорить експертка.

Які мінуси у працевлаштуванні ВПО

Головна проблема в тому, що переселенці швидко від’їжджають. Однак іноді є люди, яким сподобалися компанія та місто, а отже вони точно залишаться з вами.

"Також, якщо у переселеної особи велика сім’я, наприклад, троє дітей, то їй може не хотітися працювати, оскільки держава надає соціальні виплати, і немає потреби ходити на роботу", – запевняє Олена Семидоцька.

Ще одним мінусом є більш прискіпливий відбір людей, оскільки не всі розділяють цінності та місії компанії.

На що мають право переселенці

Коли ВПО мають нараховуватися кошти

Перерахування бюджетних коштів здійснюється щомісяця до 3, 13 і 23 чисел. Водночас раз на місяць здійснюється виплата на підставі реєстру ВПО для отримання допомоги.

До того, як кошти надійдуть на картку, відбуваються три етапи:

Раніше ми розповідали, що ВПО в Україні перевірятимуть по-новому. Також ми писали, як вручають повістки ВПО.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Ексклюзив редакції

Дивитися всі