Надаючи персональну інформацію банкам, потрібно уважно стежити за правильністю написання прізвища, імені та по батькові. Причому не лише українською мовою. Адже пізніше доведеться виправляти помилки, що призведе до затримок з отриманням послуг.
Скаргу опублікували на порталі Мінфін у розділі відгуків.
Користувач, зареєстрований під ніком vitaldes, розповів, що при отриманні даних для SWIFT-переказу виявив неправильну транслітерацію прізвища та імені. ПриватБанк допустив помилку не тільки в ПІБ чоловіка, але і його дружини.
"За формою трансліту ДМСУ, в закордонному паспорті та міжнародному посвідченні водія написано одним варіантом, у банку іншим. Але при спілкуванні з ботом у чаті мені показали правильний варіант. Прізвище типу ***ощук за ДМСУ ***oshchuk, за версією ПриватБанку — ***scuk", – зауважив клієнт.
Він зв’язався з оператором служби підтримки, щоб знайти розв'язання проблеми. Але йому повідомили, що для виправлення потрібне фото закордонного паспорта. Цифрові документи в "Дії", як виявилося, не підходять. Варіант ще раз транслітерувати дані оператор взагалі не розглянув.
Як рішення працівники фінустанови запропонували пройти актуалізацію даних, але тільки з фото оригіналів документів. У відповідь на скаргу чоловіка представники ПриватБанку закликали клієнтів ретельно перевіряти персональну інформацію, щоб не втрачати доступ до важливих послуг і функцій.
Розширення співпраці та швидкі закордонні перекази
З 18 липня українці можуть користуватися сервісом ZEN.com і відправляти кошти з-за кордону через систему міжнародних грошових переказів PrivatMoney. Перші три місяці комісія за транзакції буде відсутня. Аби скористатися можливістю, потрібно:
- завантажити та зареєструватися в мобільному додатку ZEN.com;
- обрати валюту (в доларах чи євро);
- ввести реквізити отримувача (номер платіжної картки чи IBAN-рахунок);
- встановити у розділі "Тип переказу" PrivatMoney та підтвердити операцію.
Сервіс стане в пригоді українцям за кордоном, які хочуть допомагати родичам і друзям фінансово. Вони мають змогу миттєво надіслати кошти та не платити за це комісію.
Раніше сайт Pro Гроші писав, що ПриватБанк залишив ФОПа без оплат і розповідав, які проблеми бувають при розірванні договору. Також ми повідомляли, що ПриватБанк 8 років блокував майже 200 тисяч гривень своєї клієнтки.