UA RU

Сезонний бізнес в Україні – що приносить найбільше грошей саме влітку

Експертка говорить, якщо поєднувати кожен з цих бізнесів потрохи, то ви зможете заробити вдвічі більше

Фото: УНІАН, pexels. Колаж: Pro Гроші

Український бізнес може принести чимало доходів

Фото: УНІАН, pexels. Колаж: Pro Гроші

Бізнес в Україні продовжує працювати та приносити чималі доходи нашій державі. Та є такі ідеї, які допоможуть вам заробити чимало грошей, а особливо влітку. Адже приваблюють вони все більше людей саме в найтепліший період.

Про це в коментарі сайту Pro Гроші розповіла фінансова коучка, засновниця консалтингової агенції Brain&Money Agency Юлія Левін.

Найбільше доходів саме влітку вам принесуть такі бізнеси, як:

Експертка говорить, якщо поєднувати кожен з цих бізнесів потрохи, то ви зможете заробити вдвічі більше.

Наприклад, мистецтво та ресторанний бізнес. Це багато де поєднується сьогодні. Чи бізнес-форуми та благодійний лот з культури. Тим паче зараз багато іноземців, які досі подорожують до нас навіть під час війни й привозять допомогу. А тому це круто, що вони можуть побачити це все, – говорить Юлія Левін.

Бізнес-план для підприємства: що там має бути

Він повинен бути у бізнеса, який ви плануєте запустити на постійній основі. Етапи його складання включають:

  1. Виконання досліджень ринку. Визначте цільову аудиторію, аналізуйте конкуренцію, виявляйте можливості та загрози на ринку.

  2. Сформулювання стратегії. Визначте мету бізнесу, установіть стратегічні цілі та способи досягнення успіху.

  3. Розробка продукту або послуги. Опишіть деталі продукту або послуги, визначте його конкурентні переваги та особливості.

  4. Розробка маркетингового плану. Визначте свою цільову аудиторію, стратегії просування, канали розповсюдження, планування цін та рекламних заходів.

  5. Організаційна структура та управління. Визначте організаційну структуру компанії, включаючи керівний персонал та відповідальності, опишіть потреби в ресурсах та плани залучення персоналу.

  6. Фінансовий аналіз. Розробіть прогноз доходів та витрат, визначте потреби в інвестиціях, рентабельність проєкту та потенційні ризики.

  7. Висновки. Підсумуйте основні пункти бізнес-плану та надайте рекомендації для успішної реалізації проєкту.

Це документ, який описує основні елементи бізнесу, такі як його цілі, стратегії, фінансові прогнози, розробки продукту або послуги, маркетингові плани та організаційну структуру. Це детальний план дій, який допомагає підприємцям, власникам бізнесу або інвесторам зрозуміти потенційні ризики та переваги проєкту перед тим, як вкласти в нього свої ресурси. Більше – тут.

Раніше ми розповідали, що треба знати про інвестування початківцям. Також дізнавайтеся про найпопулярніші способи отримання пасивного доходу.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Ексклюзив редакції

Дивитися всі