В Україні з 9 серпня значно зросла вартість реєстрації транспортних засобів. Сталося це внаслідок подорожчання відповідних бланків.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.
Що входить до комплексної послуги
Як кажуть у відомстві, до вартості комплексної послуги з реєстрації або перереєстрації входить кілька платежів, зокрема і за бланк свідоцтва про реєстрацію.
Яка нова вартість послуги
Раніше орієнтовна вартість бланкової продукції становила 312 грн, а тепер буде 405 грн. Після підвищення цін орієнтовна вартість реєстрації або перереєстрації транспортного засобу становить:
Для транспортних засобів усіх категорій або окремих агрегатів (із видачею номерного знака) — 955 грн, в тому числі:
- послуга — 200 грн:
- бланк свідоцтва — 405 грн;
- номерний знак — 350 грн.
Для мототранспорту (із видачею номерного знака) — 727 грн, в тому числі:
- послуга — 200 грн;
- бланк свідоцтва — 405 грн;
- номерний знак — 122 грн.
Для причепів (із видачею номерного знака) — 716 грн, в тому числі:
- послуга — 200 грн;
- бланк свідоцтва — 405 грн;
- номерний знак — 111 грн.
Для мопедів або окремих їх агрегатів (із видачею номерного знака) — 698 грн, в тому числі:
- послуга — 200 грн;
- бланк свідоцтва — 405 грн;
- номерний знак — 93 грн.
Окремо може бути нараховано комісію банківської установи або платіжної системи, додали в пресслужбі.
"У багатьох сервісних центрах МВС досі наявні бланки з попередньої партії із поліграфічного підприємства. Тому в них послуга надаватиметься за тарифом 312 грн до вичерпання запасів усіх цих бланків. І новий тариф може бути застосований пізніше, ніж з 9 серпня", — повідомили в МВС.
Якими будуть ціни на пальне взимку
Як ми писали раніше, аналітик консалтингової компанії "Нафторинок" Олександр Сіренко розповів у інтерв'ю сайту Pro Гроші, чи підвищиться вартість пального взимку та яким буде попит.
За його словами, наразі поки досить рано говорити про ціни та попит на пальне взимку. Однак те, що до зими потрібно вже зараз починати готуватися населенню та промисловим споживачам електроенергії – факт. Експерт каже, що великого попиту на сировину не буде. Адже для 5 генераторів потрібно пального, як на одну автівку.
Так, минулої зими спочатку, коли люди почали купувати генератори, був попит і на пальне. Всі побігли з каністрами купляти той бензин, аби ним запастися. Але це було один раз. Потім ті каністри лежали у людей досить довго і на заправку ніхто не їздив, – розповідає Олександр Сіренко.
Не буде великого попиту й у великих підприємств, де стоять потужні дизельні генератори. Це споживання на порядок вище й воно відчутне, але через оптові закупівлі у них немає ніяких проблем.
Раніше ми розповідали про найдорожчі автомобілі у світі. Також ми писали, як зареєструвати авто з-за кордону.