UA RU

Приховані скарби кар'єри: які професії допоможуть українцям розбагатіти

Також важливо памʼятати, що в кожному регіоні різна середня зарплатня, а тому іноді суми можуть трохи відрізнятися

Фото: УНІАН, pexels. Колаж: Pro Гроші

Українці можуть знайти гідну роботу

Фото: УНІАН, pexels. Колаж: Pro Гроші

Українці шукають роботу не лише до душі, але й щоб мати гарну заробітну плату. Адже цей фактор теж є досить важливим у цій справі. Однак рівень заробітку може відрізнятися залежно від місця роботи, рівня кваліфікації, досвіду та інших чинників.

Чат-gpt зібрав кілька областей, де часто можна досягти високої заробітної плати.

Інформаційні технології (IT). Програмісти, розробники, спеціалісти з інформаційної безпеки та інші IT-професії часто мають високий рівень доходу.

Медицина та охорона здоров'я. Лікарі, хірурги, стоматологи та інші медичні фахівці зазвичай добре заробляють.

Фінанси. Фінансові аналітики, інвестиційні банкіри та адвокати у сфері корпоративних фінансів можуть отримувати високі заробітки.

Інженерія. Інженери в різних галузях, такі як інженери-будівельники, електротехніки, механіки та інші можуть мати хорошу оплату праці.

Управління проєктами. Управляючі проєктами у різних секторах (IT, будівництво, маркетинг та інших) можуть заробляти добре.

Енергетика та видобуток ресурсів. Фахівці в галузі енергетики, нафти, газу та гірничовидобутку часто мають високі заробітки.

Підприємництво. Запуск та успішне управління власним бізнесом може призвести до значних доходів, але пов'язаних із ризиками.

Також важливо памʼятати, що в кожному регіоні різна середня зарплатня, а тому і суми в даних професіях можуть відрізнятися залежно від того, де ви шукаєте нове місце.

Чому зарплати в різних областях можуть відрізнятися

PR-менеджерка Work.ua Вікторія Білякова в коментарі Pro Гроші розповіла, що цінові показники по кожному регіону можуть відрізнятися через одразу кілька факторів.

"Це залежить від рівня попиту та пропозиції на ринку праці, рівня відновлення кількості вакансій у тому чи іншому регіоні. Також безпекова ситуація може відігравати чималу роль у цьому питанні", – пояснила експертка.

За її словами, зарплата також може змінюватися й через велику конкуренцію. Зокрема, на ринок праці повертаються переселенці у прифронтові регіони. Також зʼявляється все більше шукачів у сфері ІТ, між якими точиться конкуренція за роботу.

Як розпізнати вигорання

Раніше ми вже писали, що насправді це є результатом хронічного стресу на робочому місці, який проявляється у постійному стані фізичного, емоційного або творчого виснаження.

На що варто звернути увагу:

Памʼятайте, що необов’язково відчувати всі ці фактори одразу, щоб досягти точки професійного вигорання.

Раніше сайт Pro Гроші робив огляд на те, скільки отримують кур'єри Glovo та з якими проблемами вони стикаються. Також ми повідомляли, яку роботу пропонують українцям в Польщі.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Ексклюзив редакції

Дивитися всі