UA RU

Українці продовжують скаржитися на нерівномірні відключення світла: що загрожує обленерго-порушникам

В Україні готуються оштрафувати ще сім обленерго які, ймовірно, порушують графіки відключення світла

Фото: УНІАН. Колаж: Pro Гроші

В Україні знову штрафуватимуть обленерго-порушників відключень світла

Фото: УНІАН. Колаж: Pro Гроші

Українці з листопада 2022 року надіслали Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 2500 скарг через несправедливі, на думку споживачів, графіки відключення електроенергії.

Про це повідомляє пресслужба комісії.

Зазначається, що під час свого наступного засідання, яке відбудеться 24 січня, НКРЕКП розгляне результати перевірок наступних семи обленерго та винесе рішення про накладення штрафних санкцій та персональну відповідальність їхніх керівників.

Хто вже порушував графіки відключень світла

Раніше ми розповідали, що численні скарги стосувалися роботи таких обленерго:

Також додамо, що у грудні 2022 року в Україні вже перевіряли справедливість відключень електроенергії. І тоді зафіксували 193 порушення.

Серед лідерів за кількістю порушень тоді опинилися такі постачальники електроенергії:

Коли в Україні покращиться ситуація зі світлом

Українцям не варто чекати, що складна ситуація в енергосистемі зміниться на краще найближчим часом. Річ у тому, що під останньої ракетної атаки 14 січня, російські війська пошкодили 9 енергоблоків ТЕС, а також трансформаторні підстанції Укренерго. Як пояснив директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко, росіяни вже не вперше атакують об'єкти генерації. Практично всі електростанції зазнавали пошкоджень і до цієї атаки.

"Найскладніша ситуація – Київ та прифронтові райони. Безумовно, Херсон, частина Харківщини у дуже складній ситуації. Також непроста ситуація на Одещині. Це найбільш уражені та дефіцитні райони", – зазначив він.

Раніше сайт Pro Гроші розповідав, як енергетики витрачають сплачені українцями рахунки за світло. Також ми писали, хто із українців може не платити послугу з доставки газу.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Ексклюзив редакції

Дивитися всі