UA RU

Від нуля до мільйона: як стати багачем лише за кілька кроків

Досягнення фінансового успіху зазвичай потребує часу та наполегливості, а тому треба буде докласти чимало зусиль

Фото: УНІАН, pexels. Колаж: Pro Гроші

Фінансовий успіх залежить від багатьох факторів

Фото: УНІАН, pexels. Колаж: Pro Гроші

Стати мільйонером за кілька років може бути складним завданням. Однак існує кілька правил, які вам в цьому допоможуть. Адже саме завдяки їм ви можете досягти фінансового успіху.

Про це пише ChatGPT.

Визначте свої фінансові цілі. Зробіть план і визначте, якою має бути ваша мета. Чітко сформулюйте, якої суми ви прагнете досягти та за який час.

Економте та інвестуйте. Розвивайте здатність ефективно керувати своїми фінансами. Відкладайте частину свого доходу на заощадження та інвестуйте його в прибуткові активи, такі як акції, облігації або нерухомість.

Розбудуйте додатковий дохід. Розгляньте можливості заробляти додаткові гроші поза вашою основною роботою. Це може бути бізнес, фриланс або інвестиції в стартапи.

Вдосконалюйте свої навички. Інвестуйте у своє особисте та професійне зростання. Навчайтесь нових навичок, працюйте над самосвідомістю та розвивайте свої лідерські якості.

Раціоналізуйте свої витрати. Аналізуйте свої щоденні витрати та знайдіть способи зменшити непотрібні видатки. Ідея полягає у тому, щоб зосередитись на ефективному використанні своїх ресурсів.

Розумно використовуйте борг. Якщо ви плануєте брати позику для розвитку бізнесу або інших інвестицій, будьте розсудливими. Добре збалансовуйте ризики й переваги перед тим, як займати гроші.

Збережіть терпіння і наполегливість. Досягнення фінансового успіху зазвичай потребує часу та наполегливості. Будьте готові до труднощів і вкладайте зусилля у свої цілі.

Важливо також пам'ятати, що фінансовий успіх залежить від багатьох факторів, включаючи економічну ситуацію, ринкові умови та власні навички та здібності.

Скільки втратили через війну українські мільярдери

Станом на кінець 2022 року, як свідчать дані Центру економічної стратегії, Україна через повномасштабну війну з РФ зазнала прямих збитків на понад $130 млрд.

Наприклад, абсолютний лідер по втратах через війну — Рінат Ахметов. Йому належали наразі зруйновані Металургійний комбінат ім. Ілліча та "Азовсталь" у Маріуполі. Аналітики вважають, що олігарх через росіян втратив понад $3,8 млрд.

Як українцям відкладати "зайві" гроші

Спочатку порахуйте, скільки витрачаєте на обов'язкові потреби – харчування, оплату комунальних послуг, ліки, оплату оренди, заправку автомобіля і тд.

У день, коли ви отримуєте зарплату на картку або інший дохід, залишайте необхідне на життя, а решту одразу відділяйте.

Краще зробити це так, щоб до грошей не було надто швидкого доступу, наприклад, покласти на строковий депозит чи на брокерський рахунок.

Раніше ми розповідали, як змінився ринок праці через війну. Ще ми пояснювали, як українці можуть отримувати прибуток зі своєї сторінки в Instagram.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Ексклюзив редакції

Дивитися всі