Останні дні на валютному ринку змусили українців дещо напружитися. Особливо це стосується курсу долара, оскільки після постійного зниження, відбувалося зростання ціни. Проте, 17 листопада, перед вихідними спостерігається приємна тенденція, оскільки іноземна валюта знову почала дешевшати.
Сайт Pro Гроші ґрунтуючись на даних порталу "Мінфін", пропонує дізнатися, який курс долара встановили в банках та в обмінних пунктах у п'ятницю 17 листопада.
Який курс долара в банках
В українських банках відбулися приємні зміни для населення. Оскільки фінансові установи знизили курс долара у продажі, а курс купівлі залишили на минулому рівні. Тобто українці зможуть 17 листопада придбати іноземну валюту за більш приємною ціною. Тож, сьогодні зранку банки встановили наступні курсові показники:
- купівля – 37,40 гривень за долар (0,00);
- продаж – 37,85 гривні за долар (-0,05).
При цьому зазначимо, що долар в банках почав дорожчати після 12 листопада. Вже на наступний день відбувся різкий стрибок у вартості іноземної валюти. Тоді курс купівля долар зріс на 15 копійок та становив 37,35 гривні за долар, в продажу на 5 копійок – 37,75 гривні за долар.
Що відбулося з курс долара в обмінниках
У обмінних пунктах також відбулися зміни, але, на жаль, вони не такі приємні для населення. Курс купівлі долара зменшився на 2 копійки, що може призвести до втрат певної суми при продажу доларових накопичень. 17 листопада населенню пропонують курс купівлі доларів на рівні 37,67 гривні за долар.
Тоді як середній курс продажу не змінився. На сьогодні обмінники продають долари за курсом 37,77 гривні за долар.
Чи варто чекати курс долара по 35 гривень
Раніше курс долара постійно знижувався, і в деяких випадках виникало відчуття, що іноземна валюта може все ж таки коштувати 35 гривень. Та чи можливо це? Аби дізнатися про це редакція сайту Pro Гроші звернулася до заслуженого економіста України Олексія Плотнікова.
За словами економіста, в Україні офіційний курс долара не має перспектив опуститися нижче позначки у 36 гривень, зважаючи на те, що фіксований курс становив 36,6 гривні. Олексій Плотніков наразі не вбачає обґрунтованих причин для подальшого зміцнення гривні.
Раніше наша редакція дізналася в економіста про те, у якій валюті краще відкривати депозит. Також ми повідомляли, як українці впливають на курс національної валюти.