Наразі мобільний телефон є ледь не в кожної людини й наразі важко уявити сучасного українця без даного гаджету. Однак чимало власників цього пристрою неправильно заряджають телефон і не задумуючись псують його.
Про це пише Itechua.
Коли не можна заряджати телефон
Коли поверхня сильно нагріта. Варто бути обережними в спекотні дні. Переконайтеся, що на телефон не потрапляють прямі сонячні промені, а поверхня, де він лежатиме, не гаряча.
Якщо ви будете ігнорувати це правило, то ваш смартфон нагріватиметься, а в майбутньому просто вийде з ладу.
Після користування взимку на вулиці. Через те, що поверхня смартфона охолоджена, підключення зарядного пристрою може призвести до швидкого нагрівання гаджета. А такий різкий перепад температур небезпечний для телефона.
Заряджати пристрій можна тільки після того, як він буде кімнатної температури.
Користування телефоном під час зарядки. Треба вибрати щось одне: або заряджати гаджет або користуватися ним. Одночасність цих процесів серйозно підвищує навантаження на пристрій. Тому існує високий ризик перегріву.
Що буде, якщо заряджати смартфон неоригінальною зарядкою
Виробники смартфонів переконують використовувати тільки оригінальні аксесуари. Однак немає нічого страшного, щоб заряджати телефон за допомогою зарядки від іншого виробника.
Виходить, що для підключення до сучасних телефонів за рідкісним винятком використовується універсальний стандарт USB Type-C, тому з роз'ємом навряд чи щось трапиться.
Єдине, чого варто остерігатися – зарядки часто банально не працюють на зазначених на блоці живлення вольт і ампер. Крім того, подібні зарядки можуть заряджати телефон дуже довго.
Тому, якщо ви хочете довго користуватися вашим телефоном, то все ж для зарядки краще використовувати тільки якісний зарядний пристрій від надійного виробника.
Як перевірити, чи вас прослуховують
Виявити втручання можна за допомогою спеціального коду *#21#. Натиснувши клавішу виклику, ви отримаєте повну інформацію про переадресацію даних, зокрема дзвінків і повідомлень.
Втім спосіб дієвий не завжди. Для кращого реагування на прослуховування існують програми для смартфонів, як от:
- EAGLE Security FREE – інформує про ПО, яке приховано вмикає камеру чи мікрофон;
- Darshak – знаходить додатки, що без відома користувача надсилають повідомлення текстового формату;
- Android IMSI-Catcher Detector – визначає фальшиві базові станції (мобільні антени);
- CatcherCatcher – також забезпечує захист від підставних станцій.
Також можна звернутися до оператора зв’язку, який спеціальним обладнанням все перевірить.
Раніше сайт Pro Гроші писав, як знову перетворити старий смартфон на корисний гаджет. Також ми повідомляли, що компанія Apple розробила фірмові кольори для iPhone 15 та розповідали, як виглядатиме смартфон.