UA RU

Українці можуть отримати безоплатні авіаквитки до країн ЄС – що для цього потрібно

У середньому тривалість процесу від реєстрації до польоту може тривати близько трьох тижнів

Фото: УНІАН, pexels. Колаж: Pro Гроші

Ви можете самостійно обрати країну

Фото: УНІАН, pexels. Колаж: Pro Гроші

Українські біженці в Молдові можуть отримати безоплатні авіаквитки на польоти до країн ЄС. Однак дають їх лише певним категоріям населення.

Про це пише Visit Ukraine.

Куди можна безоплатно полетіти

Авіаквитки надаватимуть до:

Квитки можуть отримати українці, які належать до однієї з категорій:

Як отримати квитки

Для того, щоби отримати безоплатний авіаквиток, треба мати:

Аби зареєструватися для участі в програмі, вам потрібно заповнити анкету, звернутися до центру реєстрації УВКБ ООН чи подзвонити на гарячу лінію допомоги біженцям за телефоном 0 800-800-11.

Після цього учасникам програми перетелефонують або запросять на особисту співбесіду.

Також варто завчасно подати заявку на участь у програмі. Країну ви можете обирати самостійно під час реєстрації. Учасники програми будуть летіти комерційним рейсом, але існує ймовірність і чартерного авіаперельоту.

Самостійно ви не можете обирати лише дату вильоту. Політ призначать лише після того, як країна, яка прийматиме, буде мати місце для проживання.

У середньому тривалість процесу від реєстрації до польоту триває три тижні. Безоплатні квитки забезпечує програма EU+ Air Transfers, яку координують Міжнародна організація з міграції, УВКБ ООН та уряд Молдови.

Куди влаштовуються та скільки заробляють українці за кордоном

Раніше ми вже писали про те, що, виїхавши за кордон через війну, більшість українців одразу починали пошуки роботи. Все для того, аби не сильно залежати від фінансової допомоги інших держав.

У дослідженні Міграційної платформи EWL та Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету, зазначається, що українці в Європі обирали просту фізичну роботу, або у:

До початку повномасштабної війни українці найчастіше працювали висококваліфікованими фахівцями у сфері обслуговування та торгівлі, вчителями та менеджерами.

Про те, скільки заробляють працевлаштовані біженці, ви можете прочитати у нашому матеріалі за посиланням.

Раніше сайт Pro Гроші писав, жителі яких областей можуть забрати допомогу ООН. Також ми повідомляли, що від українців вимагають повернення польських виплат.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Ексклюзив редакції

Дивитися всі