Буковель влітку – це велика кількість пропозицій для туристів відпочити й розслабитися. Відвідувачі можуть ходити на екскурсії та в походи Карпатами, займатися велосипедними, пішими та гірськими активностями, кататися на квадроциклах і верхи на конях тощо. Одна з родзинок в Буковелі – так зване "море в Карпатах" – величезне штучне озеро з кришталево чистою водою, шезлонгами, гірками та катамаранами.
Сайт Pro Гроші розповідає, скільки коштує літній відпочинок на гірськолижному курорті "Буковель".
Вартість проживання
Навколо курорту чимало маленьких гірських селищ, де здають будинки для туристів. Там тижневий відпочинок обійдеться дешевше, ніж безпосередньо в готелях Буковелі. Наприклад, в найближчому населеному пункті Поляниця (приблизно 25 хвилин пішки до курорту) за 5 ночей парі доведеться віддати орієнтовно 12 500 грн (у ціну входить сніданок).
Такий же час проживання в Буковелі обійдеться на 1 500-1 800 грн дорожче. Найдешевше зняти кімнату в готелі Asgard, який знаходиться в 500 метрах від підйомника 1R комплексу Буковель. Ніч для двох дорослих з попереднім бронюванням коштує 480 грн (без харчування). Середні ціни починаються від 2 500 грн.
Розваги в Буковелі
- Екскурсії місцями карпатського регіону
Куди тільки не проводять туристичні екскурсії влітку: Верховина та Косів, Яремче, високогірний Свидовець та крафтові Кваси, полонина Борсучина, кінна прогулянка Ворохтою, подорож квадроциклами на гору Довга, сплав гірською річкою Чорний Черемош, походи на Говерлу, озеро Несамовите та гору Шпиці… Це далеко не повний перелік можливостей.
Ціни варіюються залежно від обраного маршруту. Наприклад, сходження на вершину гори Хом’як коштує 500 грн, підйом на Говерлу – 1 500 грн, а подорож на квадроциклах обійдеться в 3 000 грн. Детально з цінами можна ознайомитися на офіційному сайті.
- Етнопарк "Гуцул Ленд"
Це так званий музей просто неба, де відтворено побут і життя горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Комплекс також має різноманітні зони для відпочинку та розваг. Можна відвідати тематичні фотозони, артгалерею "Скриня", клуб українського кіно, зоопарк (навіть погодувати тварин) тощо. Все це входить у вартість квитка: з понеділка по п’ятницю – 275 грн, у вихідні – 300 грн, для дітей до 12 років і пенсіонерів – 225 грн. Військовослужбовцям і дітям до 6 років вхід безплатний.
- Оглядові витяги
Можна з висоти польоту птахів оглянути всю неймовірну красу навколишньої природи. Вартість квитка – 250 грн. Пільговий вхід коштує 190 грн (для дітей від 6 до 12 років, пенсіонерів, військових, осіб з інвалідністю).
- Родельбан
Це всепогодна санна траса німецької фірми "Віганд" на одну чи дві людини. Екстремальні відчуття забезпечують віражі, повороти та стрибки, плюс можна самостійно керувати швидкістю санчат. Загальна довжина траси – 1,5 км. Самостійна поїздка коштує 600 грн, парна – 900 грн.
- Тролей
Атракціон дійсно для поціновувачів екстриму, адже відвідувачі на швидкості спускаються по крутонахиленому тросу. Буквально за 100 секунд можна пролетіти від вершини гори Буковель до центру курорту. Є можливість додатково замовити фото на згадку. Довжина тролея становить 1,1 км, політ здійснюється на висоті більш ніж 190 м. Ціна для одного дорослого – 600 грн, для дорослого з дитиною – 900 грн, зйомка відео обійдеться ще у 200 грн, а фото – в 150 грн.
- VODA club
Це облаштована база відпочинку біля штучного озера "Молодість", де до послуг відвідувачів зручні шезлонги, теплий басейн просто неба, освіжаючий басейн з холодною водою, басейн з підігрівом на понтоні посеред озера, водний парк з розвагами, джакузі, дитячий басейн, аніматори, італійська кухня в ресторані, кілька барів.
- Катамарани
Водяна прогулянка обійдеться туристам у 150 грн за 15 хвилин, 240 грн – за 30 хв, 330 грн – за 1 годину.
- Екстрим-парк
Система дерев’яних платформ-атракціонів, поєднаних мотузками. Можна долати підвісні лінії перешкод, канатні тарзанки, сходи, мости й гойдалки, закріплені на висоті 1,5-6 метрів над землею. Залежно від важкості етапу проходження формується вартість квитка: дитячий етап – 110 грн, легкий – 150 грн, важкий – 180 грн, подвійний – 250 грн.
- Спортивні майданчики
Можна орендувати тенісний корт, футбольні, волейбольні та баскетбольні площадки. Але тільки в разі надання карточки на проживання в готелі. Для гостей ціни вищі. Наприклад, година користування тенісним кортом коштує 300 грн для мешканців готелю і 450 грн – для гостей.
Харчування та продукти
В Буковелі достатньо кафе, ресторанів, барів тощо, тобто голодними відвідувачі не залишаться. Також є кілька великих магазинів, зокрема АТБ. Ціни не сильно відрізняються від столичних, але вищі на 2-3 грн.
Харчування в закладах бюджетно не обійдуться. Середня вартість обіду в недорогому кафе – до 200 грн, вечері на двох у ресторані – 700-900 грн. Загалом краще шукати готель, де щонайменше сніданок включено у тариф. Так можна зекономити на витратах і зберегти кошти для великого спектра розваг у Буковелі.
Раніше сайт Pro Гроші писав про відпочинок за сотні тисяч та розповідав, які ціни на курорті в Дубаї, де засмагала Юлія Тимошенко. Також ми повідомляли, скільки українські зірки віддають грошей за свої коштовні прикраси.