UA RU

В Україні подорожчав автогаз: які ціни пропонують на АЗС

Розповідаємо про те, наскільки змінились ціни на автогаз за останній тиждень

Фото: УНІАН. Колаж: Pro Гроші

В Україні подорожчав автогаз

Фото: УНІАН. Колаж: Pro Гроші

Багато українських водіїв заправляють власні машини не бензином, а газом, адже такий варіант є доволі вигідним. Проте за останній тиждень в країні виросли ціни на цей вид палива.

Про це йдеться на сайті newsyou.

Наскільки подорожчав автогаз в Україні

В джерелі розповідається про те, що за останні декілька днів українські автозаправній станції підвищили ціни фактично на всі види палива. В тому числі й на газ, який вважався найбільш бюджетним варіантом серед усіх. Деякі АЗС підняли ціни одразу на 80 копійок. До прикладу, мережа VST раніше пропонувала газ по 22,10 грн за літр, проте зараз цінник становить вже 22,90. Тут було зафіксовано найбільше здорожчання скрапленого газу. Своєю чергою, мережа АЗС "Авіас" підняла ціну на автогаз лише на 6 копійок, а в середньому по країні зафіксовано подорожчання на 10 копійок.

Також зазначимо, що деякі вітчизняні автозаправні станції вирішили взагалі не підвищувати ціни на цей вид пального, зокрема це стосується:

Зазначимо, що найбільше здорожчання відбулось саме на VST — 80 копійок.

В країні-агресорі люди скаржаться на порожні АЗС

Раніше ми писали про те, що в Російській Федерації за останній час велика кількість людей поскаржилась на фактично порожні автозаправні станції. Зокрема, з джерел стає відомо, що дефіцит пального присутній у Краснодарському краї, Астраханській і Волгоградській областях. Також доволі серйозні проблеми виникли у Новосибірську, Самарській та Рязанській областях і навіть у республіці Калмикія.

Крім цього, також відомо, що пальне зникає і на території тимчасово окупованого Криму. Там, за повідомленням гендиректора ТОВ "Мосрегіонгаз" Германа Колотова, на більшості АЗС відсутній АІ-95, також на деяких автозаправках немає навіть АІ-92.

Що стосується проблеми, через яку на території окупованого Криму виникли труднощі із бензином, то тут однією із версій є занадто довготривалий процес постачання із Центральної Росії. Колотов вважає, що вантажі із нафтопродуктами йдуть довше на декілька тижнів, ніж це було зазвичай, тому утворюється дефіцит пального.

Нагадаємо, раніше ми писали про прогнози експерта щодо здорожчання пального. Також ми повідомляли про проблеми із пальним в Криму.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Ексклюзив редакції

Дивитися всі