UA RU

Улюблені авто злодіїв: топ-5 марок, які найчастіше викрадають в Україні (фото)

Цілями крадіїв стають всі марки автомобілів, але деякі користуються найбільшою популярністю серед викрадачів

Фото: AUTO.RIA, Pexels. Колаж: Pro Гроші

Марки машин, які найчастіше викрадають в Україні

Фото: AUTO.RIA, Pexels. Колаж: Pro Гроші

Викрасти автомобіль можуть з будь-якої локації як вдень, так і вночі. Досвідчених злочинців не зупинять сучасні системи захисту, особливо якщо вони натрапили на "ласий шматок". У зловмисників також є улюблені марки, про що свідчить періодичність викрадень. Наприклад, лідерами традиційно є машини корейського виробництва.

Про це пишуть фахівці Uamotors.

Експерти страхових компаній зазначають, що, попри очікування, кількість викрадень автівок не збільшилася. Так само майже не змінився перелік марок, які у власників зникають найчастіше. Традиційно "ласими шматками" для злочинців є південнокорейські автомобілі. Але перші позиції в рейтингу займають японські кросовери.

Отже, в топ-5 транспортних засобів за кількістю крадіжок увійшли такі марки:

/ Фото: AUTO.RIA

Зауважимо, що Toyota RAV4 та Toyota Camry у 2022 році не перебували так високо у рейтингу. Вони піднялися на 8% та 6% відповідно, тобто минулого року викрадень цих марок було набагато менше. А лідером був автомобіль Cadillac Escalade, який мав трохи менші показники, ніж Toyota цього року.

Які механічні засоби слід використовувати проти викрадення

Встановлення додаткових механічних протиугінних систем допомагає значно ускладнити зловмиснику проникнення в салон машини. На авторинку представлено широкий асортимент засобів, але деякі мають найбільший попит, оскільки виправдали свою дієвість. Мова про:

Переваги подібних систем над електронними – їх неможливо відключити дистанційно. Викрадачам знадобиться час, аби демонтувати блокатори. Поєднання зі звуковою сигналізацією спрацює якнайкраще, адже доведеться боротися одразу з кількома системами, що значно ускладнить процес викрадення.

Існує також проблема зі встановленням механічних засобів. Серед злочинців чимало таких, хто спеціалізується на швидкому знешкодженні блокаторів. Для них ці системи не є перешкодою, тому варто використовувати механічні протиугінні засоби тільки в парі зі штатним іммобілайзером чи сигналізацією. Так ви зможете максимально підвищити рівень захисту свого автомобіля.

Раніше сайт Pro Гроші писав, на яких видах транспорту можна їздити без водійських прав, не порушуючи закон. Також ми повідомляли, які вживані авто не варто купувати у 2023 році.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Ексклюзив редакції

Дивитися всі