UA RU

За що українці люблять Укрзалізницю – переваги, з якими важко сперечатися

Розповідаємо, що українцям найбільше подобається у сервісі, обслуговуванні та потягах національного залізничного перевізника

Колаж: Pro Гроші/Дар'я Давиденко

Що українці люблять в Укрзалізниці та які позитивні відгуки залишають

Колаж: Pro Гроші/Дар'я Давиденко

Послугами Укрзалізниці щодня користуються тисячі людей. Не все подобається українцям у сервісі, потягах та обслуговуванні, тож скарг вистачає. Але існує чимало хорошого, чим компанія може пишатися.

Сайт Pro Гроші розповідає, за що громадяни України люблять УЗ та які відгуки залишають про роботу залізничного перевізника.

Зміст
1.Серце Укрзалізниці – провідники
2.Загублені речі завжди повертаються
3.Небайдужість до проблем людей під час війни

Серце Укрзалізниці – провідники

Всі пасажири під час поїздок контактують з провідниками. Саме від цих людей залежить комфорт подорожі, бо вони відповідають за чистоту вагонів, зручність клієнтів УЗ, допомагають розв'язувати супутні питання і надають всіляку підтримку за потреби.

Чимало українців погоджуються, що в Укрзалізниці працюють дуже хороші провідники, які виявляють розуміння, чутливість, проявляють доброту і ввічливість. Пасажири відмічають, що потрапляють ніби в гості до гостинних господарів вагона та користуються їхньою увагою.

"Висловлюю подяку провіднику поїзда Дніпро-Одеса (вагон №6) за розуміння, увагу та чуйність до пасажирів, давно не зустрічала таких добрих людей, дякую керівництву, що підбирає такий персонал", – висловила враження від поїздки пані Олена.

Причина тягне за собою наслідок, і пасажири звертають увагу на чистоту, свіжу білизну та рушники, робочі розетки, справний туалет з усіма засобами, кондиціонер тощо. Ці ознаки характерні саме тим вагонам, де працюють віддані своїй справі, відповідальні провідники.

"Їхала потягом 248K Київ-Одеса, в купе чисто, в туалетах прибрано і гарно пахне, найсмачніші чаї та найпривітніша провідниця, що піклувалась всю дорогу. Не маю абсолютно ніяких нарікань", – відгукнулася пані Юлія.

Загублені речі завжди повертаються

Нерідко буває, що неуважні пасажири гублять особисті речі у вагонах. А потім в паніці телефонують у контакт-центр чи шукають відповідальних осіб на вокзалі та просять допомогти відшукати предмет. І зазвичай такі ситуації закінчуються позитивно. Працівники Укрзалізниці оперативно реагують на проблему, знаходять втрачену річ і повертають власнику.

"Поїзд 013к, Київ-Солотвино, 4 вагон, 10/03. Забула в купе iPad Pro. Залишила заявку в кол-центрі Укрзалізниці, через пів години передзвонили з новиною, що знайшли – забула під матрацом. Ввечері поїхала на вокзал зустрічати поїзд і забрала планшет. На жаль, не знаю ім’я провідниці, але велика дяка їй", – розповіла українка.

До речі, про цей рейс існує немало позитивних відгуків, які стосуються загублених речей. Схожа ситуація сталася з донькою пасажирки Наталії, вона забула в купе мобільний телефон. Звернулася на гарячу лінію перевізника і через пів години отримала сповіщення про те, де і коли забрати гаджет. Іншими словами, завдяки порядності, уважності та оперативності співробітників Укрзалізниці можна бути впевненим, що втрачена власність обов’язково знайдеться.

Небайдужість до проблем людей під час війни

Ще одна особлива риса Укрзалізниці зокрема та її співробітників у цілому – допомога українцям у складний час. Попри перешкоди й труднощі, наприклад, обстріли та блекаути, потяги продовжують курсувати наміченими маршрутами та майже завжди прибувають вчасно. А якщо бувають запізнення, то пасажирів завчасно інформують і надають всіляку підтримку.

"14 травня мала їхати з Тернополя до Запоріжжя, але зранку місто зазнало обстрілів. Повідомили, що всі рейси скасували. Але Укрзалізниця потурбувалася про пасажирів, і логісти придумали новий маршрут, оперативно вирішивши проблему. Всіх відправили на електричках, які наздогнали наш поїзд в іншому місті. Додатково нічого не платили", – розповів анонімний українець.

Взагалі люди відмічають, що Укрзалізниця працює навіть в небезпечних регіонах, наприклад, Донецькій області, де вірогідність потрапити під обстріли дуже велика. При цьому компанія періодично запускає нові маршрути, враховуючи завантаженість на конкретних рейсах.

Українка Олена розповіла про свій позитивний досвід користування послугами УЗ. Вона їхала потягом Перемишль-Київ, але він запізнився у столицю на 3 години. Була вже комендантська година, тож пасажири не могли покинути вокзал. Але на місці чекали два автобуси від компанії, які порозвозили всіх за потрібними адресами – на правий і лівий берег Дніпра.

Всі ці історії говорять про відповідальне ставлення Укрзалізниці до своєї місії – надавати українцям якісні послуги залізничного перевезення. Але, окрім поверхневих завдань, існує чимало глибших, про які майже не розповідають на публіку.

Готовність допомогти ближнім у скрутному становищі, підтримка на моральному та фізичному рівні, відкритість і комунікабельність з пасажирами – все це свідчить про єдність країни під час війни.

Раніше сайт Pro Гроші писав, що ажіотажний напрямок став доступним і розповідав, куди Укрзалізниця запустила швидкісний рейс. Також ми повідомляли, що Укрзалізниця скасує правило, яке не подобалося всім.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Ексклюзив редакції

Дивитися всі