ChatGPT отримує дві нові функції, а отже тепер його використання буде ще зручнішим. Для бота розширяться певні завдання. Також він стане точнішим, швидшим та більш персоналізованим.
Про це пише root-nation.
Які нові функції є у ChatGPT
Доступ до Інтернету. Завдяки цьому бот зможе шукати інформацію та відповідати на запитання про якісь нещодавні події або свіжі теми.
Плагіни, які дозволять боту підключатися до сторонніх сервісів і отримувати доступ до їхніх даних.
У даного додатку були застарілі дані й це було його головною проблемою, адже востаннє його база оновлювалася у 2021 році. Однак тепер нова функція доступу до Інтернету та нової інформації дозволить ChatGPT переглядати вебсторінки, а отже він зможе відповідати на запитання про останні теми та події.
Що таке плагін і як він покращить роботу чат-бота
Другою новою функцією є плагіни, які можна додати до ChatGPT для розширення його функціональності. Наразі вже доступно понад 70 плагінів, і незабаром з’явиться ще більше. Повідомляється, що опція дозволяє підключення до сторонніх сервісів, наприклад:
OpenTable;
Zapier;
Expedia;
Instacart;
KAYAK;
Shopify.
Виходить, що бот зможе виконувати певні завдання, а саме замовляти товари або автоматизувати задачі.
"Наприклад, якщо ви туристичний агент, то зможете використовувати плагін для підключення ChatGPT до вашої системи бронювання подорожей. Бот забронює вам авіаквитки, готелі та інші туристичні послуги", – йдеться у повідомленні.
Зверніть увагу, що дані функції наразі доступні лише для передплатників ChatGPT Plus. Коли дані функції стануть безплатними — поки невідомо.
Яких фахівців може замінити ШІ
Також ми вже розповідали про те, що під загрозою зникнення 10 професій, побудованих на створенні, аналізі, компіляції, обробці інформації тощо. Близько 300 мільйонів працівників можуть втратити роботу через генеративний штучний інтелект.
Загалом йдеться про:
- роботу в ЗМІ (журналісти, редактори, СЕО);
- технічні спеціальності (програмісти, кодери, аналітики даних, інженери-програмісти);
- маркетологів;
- роботу в галузі юриспруденції (помічники юристів, параюристи);
- фінансові вакансії (консультанти та аналітики);
- трейдерів;
- викладачів;
- бухгалтерів;
- графічних дизайнерів;
- спеціалістів служби підтримки.
Більше про те, як саме штучний інтелект замінить даних спеціалістів, читайте в нашому матеріалі за посиланням.
Раніше сайт Pro Гроші писав, чи може ChatGPT допомогти вам із грошима і розповідав про особистий досвід редакції. Також ми повідомляли, що користувачі ChatGPT можуть отримати до 20 000 доларів.