До української газопостачальної компанії "Нафтогаз" переходять все більше облгазів. Як зазначають в компанії, інтеграція підприємств є першим кроком в забезпеченні в областях сталого та ефективного функціонування кожного метра газорозподільної системи. Однак самі споживачі поки що не дуже задоволені такою інтеграцією.
Ми вирішили розібратися, чому українці масово скаржаться на роботу Нафтогазу та до чого тут перехід облгазів до компанії.
Роботи стає більше, але ресурсів не вистачає
Нещодавно Нафтогаз в соціальній мережі Facebook повідомив про перехід ще трьох облгазів до газопостачальної компанії. Йдеться про АТ "Івано-Франківськгаз", АТ "Хмельницькгаз" та АТ "Миколаївгаз". Проте серед споживачів це викликало черговий шквал обурення. В коментарях українці висловили свої невдоволення, адже клієнтів, як і проблем, стає все більше.
Люди скаржаться, що вже протягом тижня вони не можуть зайти у свій особистий кабінет та надіслати показання лічильників. Це, скоріш за все, пов'язано з тим, що Нафтогазу потрібно оновити актуальну інформацію, аби клієнти інших облгазів також мали змогу користуватися особистим кабінетом.
Проте сама компанія у коментарях не дає споживачам чіткої відповіді, а лише пропонує клієнтам надати в особистих повідомленнях номер особового рахунку для перевірки та ще раз нагадує способи передачі показань лічильників.
Також деякі українці скаржаться, що вони досі не отримали рахунків за газ, хоча вчасно передали показання лічильників. Проте, знову ж таки, отримали від Нафтогазу шаблонну відповідь.
Споживачам доводиться довго чекати відповіді від Нафтогазу
Зараз у споживачів складається враження, що газопостачальна компанія не може організувати роботу, працівників мало, але при цьому клієнтів стає все більше. Компанія просто не може впоратися з таким потоком дзвінків та повідомлень, що чекати іноді доводиться дуже довго.
Клієнти Нафтогазу, у яких виникли якісь проблеми з передачею показань лічильників або з отримання рахунків, намагаються дзвонити на гарячу лінію компанії, де вони отримують якісь шаблонні відповіді, або взагалі не дочікуються оператора.
Якщо говорити про звернення в особистих повідомленнях у соцмережах, то компанія відповідає, що обов'язково вирішить наяву проблему та в порядку черги відповість споживачу. Але враховуючи, скільки клієнтів щодня стикаються з проблемами, відповіді треба чекати довго.
Українці часто стикаються з проблемами передачі показань та отриманням рахунків
Сторінку Нафтогазу у Facebook заполонили коментарі незадоволених споживачів. Майже кожен клієнт газопостачальної компанії пише, що виникли проблеми різних масштабів. То неправильно нарахували суму, то не прийняли показання лічильників, то не надіслали рахунки тощо.
Тож, чим більше у компанії з'являється клієнтів, тим більше надходить скарг. Нафтогаз відреагував на такі скарги, у компанії зазначили, що вони намагатимуться зробити комунікацію з клієнтами доступнішою та прозорішою, але поки що споживачі цього не спостерігають.
Раніше ми розповідали, як Нафтогаз спростив передачу показань лічильників. Також ми писали, хто має платити за розподіл газу та за яким тарифом.